کد خبر: 491162 A

آیت‌الله حسینی بوشهری:‌

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور آگاهانه مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تجلی مردم‌سالاری دینی است.

به گزارش ایلنا، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری صبح جمعه پس از شرکت در انتخابات در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی دارای ۲ رکن اسلامی و مردم سالاری دینی است، افزود: حضور آگاهانه مردم انقلابی ما در انتخابات، تجلی مردم‌سالاری دینی است و امیدواریم شاهد حضور باشکوه ملت در صحنه باشیم.

وی ادامه داد: مردم تاکنون تعهد خود را به اسلام و نظام اسلامی به خوبی انجام داده و ثابت کرده‌اند که ملتی وفادار به خون شهدا و امام راحل بوده و به بیعتی که با رهبر معظم انقلاب اسلامی بسته‌اند، وفادار هستند.

وی بیان داشت: پیش‌بینی می‌شود حضور مردم در این دوره از انتخابات، گسترده باشد.

وی به شور انتخاباتی اشاره کرد و گفت: نامزدهای انتخاباتی، حامیان آنها و مردم در ایام تبلیغات نشان دادند حضور گسترده‌ای در صحنه دارند که حتی این شور و نشاط برای جهانیان قابل باور نبود.

امام جمعه موقت قم ابراز امیدواری کرد فردا شاهد نتایج ارزشمندی باشیم و مردم ما با یک حرکت دیگر برای چهار سال آینده گام‌های استواری برای عمران و آبادی کشور بردارند.

آیت‌الله حسینی بوشهری رای خود را در صندوق سیار شماره ۵۴۹ در قم انداخت.

انتخابات آیت‌الله حسینی بوشهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر