کد خبر: 491276 A

آیت‌الله مقتدایی در جمع خبرنگاران:

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: حضور مردم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا باعث عزت نظام و اقتدار اسلام خواهد شد.

به گزارش ایلنا، آیت‌الله مرتضی مقتدایی روز جمعه پس از شرکت در انتخابات در جمع خبرنگاران افزود: مردم ما در این زمینه کوتاهی نکرده و نخواهند کرد و با هوشیاری در پای صندوق‌های رای آماده خواهند شد.

وی ادامه داد: از اول پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون این نظام مورد حمایت حضرت ولی عصر(عج) بوده و در دوره‌های مختلف ملت را یاری داده است.

وی با اشاره به سخنان امام راحل درخصوص نظام جمهوری اسلامی گفت: در زمان حضرت امام ایشان مکرر می‌فرمودند عنایت ویژه خداوند و دست غیب را می‌بینیم همچنین پس از رحلت امام، مجلس خبرگان رهبری در جلساتی تصمیم گرفتند که آیا به‌جای امام شورای رهبری باشد یا رهبر؟

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه افزود: مجلس خبرگان رهبری با تصمیم‌گیری و مشورت در جلسه اول و دوم، به اتفاق آرا کسی را که شایستگی رهبری نظام را داشت انتخاب کرد که اگر عنایت ویژه خداوند و الهام غیبی به قلوب خبرگان نبود معلوم نبود چه اتفاقی می‌افتاد.

وی بیان داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در طول سال‌ها نشان داده که بهترین، شایسته‌ترین و واجد صلاحیت‌ترین شخص برای رهبری بوده است.

آیت الله مقتدایی با بیان اینکه مردم در تمام صحنه‌های حساس نظام وارد عرصه شده‌اند، گفت: مردم در انتخابات‌های مختلف مسئولان را انتخاب کرده اند و امروز نیز با حساسیت زمان و طمع دشمنان که به دنبال ساقط کردن نظام هستند انتظار ما این است که خداوند به دل مردم ایران الهام کند که کسی را که اصلح و به نفع نظام و مردم می‌تواند کار کند و توان آن را دارد انتخاب کنند.

انتخابات آیت الله مقتدایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر