کد خبر: 491427 A

رییس ستاد انتخابات استان تهران در جمع خبرنگاران:

رییس ستاد انتخابات استان تهران گفت:‌ عموما نگرانی‌هایی که در بازدید از شعب مطرح می‌شود این بود که مردم در صف‌ها معطل می‌شوند اما نکته مهم این است که باید در امر انتخابات و اخذ رای دقت شود و نمی‌توانیم فله‌ای عمل کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید شهاب‌الدین چاووشی، در حسینیه ارشاد در جمع خبرنگاران درباره حضور مردم در انتخابات اظهارکرد: این حضور مردم، حضور بسیار مغتنمی است و خداوند را به پاس این حضور و همراهی با نظام جمهوری اسلامی باید سپاس گفت.  مردم به دقت دریافته‌اند که حضورشان چقدر نقش آفرین است از این رو ساعت‌های طولانی در این صف‌ها در گرما برای ادای وظیفه خود ایستاده‌اند. واقعا باید این حماسه را که توسط مردم عزیز ما ایجاد شده قدر بدانیم؛ چرا که واقعا کم نظیر است.

رییس ستاد انتخاباتی استان تهران به بازدیدهای متعدد خود از شعب رای تا این لحظه اشاره کرد و گفت: مکان‌هایی که بازدید کردیم، هماهنگی خوبی را شاهد بودیم و تقریبا هیچ شکایتی در این بازدیدها مطرح نشد. عموما نگرانی‌ها از این بود که مردم در صف‌ها معطل می‌شوند اما نکته مهم این است که باید در امر انتخابات و اخذ رای دقت شود و نمی‌توانیم فله‌ای عمل کنیم.  از صبح تاکنون در شعبات استقبال خوبی را شاهد بودیم و انشالا مشارکت حداکثری را در این دوره شاهد خواهیم بود.

چاووشی با بیان اینکه ملت بزرگ ما نشان دادند همواره در شرایطی که کشور به حضور آنها نیاز داشته، به میدان آمدند، گفت: حضور مردم در انتخابات حضور اثربخش و شکوهمندی است و یاس بیگانگان و بد اندیشان و امید و نشاط مستضعفینی که در دنیا، به کشور ما به دل بستند، را در پی خواهد داشت.

سیدشهاب‌الدین چاوشی انتخابات 96
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر