کد خبر: 491463 A

فرماندار شمیرانات:

فرماندار شمیرانات گفت: در کل شهرستان شمیرانات حدود ۳۴۰ هزار واجد شرایط برای رای دادن داریم و برآورد ما این است که بیش از ۷۰ درصد مردم در انتخابات شرکت کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عزت‌الله خانمحمدی در حسینیه جماران در جمع خبرنگاران گفت:‌ در سطح شهرستان شمیرانات ۲۶۲ حوزه اخذ رای داریم که هم برای ریاست جمهوری و هم برای شوراهای اسلامی شهر و روستا تعیین شده است. از این میزان ۱۹۰ حوزه مختص شوراهای اسلامی شهر است.

فرماندار شمیرانات ادامه داد: از اوایل ساعات رای گیری بازرسان ما در حال بازرسی از شعب هستند و خوشبختانه شاهد استقبال خوب مردم از انتخابات بودیم. این استقبال بی‌نظیر حماسه ملی مورد نظر رهبر معظم انقلاب و همه مسولان نظام که همان حضور صدرصدی مردم پای صندوق های رای بوده است امروز رقم خورد.

او ادامه داد: ما به دلیل ازدحام بیش از حد مردم در جماران با مشکلاتی روبرو بودیم و دو شعبه اخذ رای نیز اضافه کردیم. با توجه به استقبال مردم در جای جای شهرستان، این وضعیت ازدحام در همه جا حاکم است و صندوق‌های سیار را نیز به جاهایی که تمرکز بیشتر است اعزام کردیم. برآورد ما این است که رکورد انتخابات ۹۲ شکسته خواهد شد و پیش بینی ما این است که تا ساعات پایانی شب مجبور به تمدید ساعت رای گیری باشیم.

خانمحمدی با بیان اینکه از قبل پیش‌بینی لازم برای تامین تعرفه داشتیم، اظهار کرد: با توجه به حضور جمعیت ما مجدد تعرفه را تمدید کردیم و دغدغه تامین تعرفه نداریم و تا آخرین دقایقی که مهلت رای گیری باشد ما مشکلی برای تامین تعرفه نداریم. سازوکار و نیروها نیز مهیا هستند. در کل شهرستان شمیرانات حدود ۳۴۰ هزار واجد شرایط برای رای دادن داریم و برآورد ما این است که بیش از ۷۰ درصد مردم در انتخابات شرکت کنند.

او درباره گزارش تخلفات گفت: گزارش تخلف که داشتیم اما گزارش تخلف قابل ملاحظه ای که قابل پیگرد باشد، نداشتیم و با مدیریت صحیح اگر نقصی بود با همکاری دستگاه‌های نطارتی و ناظر شورای نگهبان و ناظر مجلس شورای اسلامی نگاه تعاملی برقرار شد. ما در بخش‌های لواسانات و رودبار قصران دغدغه شوراهای اسلامی بیشتری داشتیم و مسائل بومی و غیربومی ما را با مشکلاتی همراه کرده بود اما خداروشکر به لحاظ پیش بینی هایی که داشتیم و حضور بازرسان در حوزه های رای گیری خوشبختانه مدیریت شده تا حداقل تنش را داشته باشیم.

فرماندار شمیرانات انتخابات 96
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر