کد خبر: 497702 A

چنارانی در گفت‌وگو با ایلنا:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: متاسفانه برخی از نمایندگان مجلس همچنان در دفاتر در طبقات ششم و هفتم حضور دارند.

هاجر چنارانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا درباره آخرین وضعیت مجلس شورای اسلامی طی حمله مهاجمان ناشناس گفت: طبق تماسی که با مسئولان دفاتر داشتیم مجلس تا طبقه سوم به صورت کامل تخلیه شده است.

او ادامه داد: مسئولان دفاتر به تالار آفتاب و نمایندگان در گروه‌های پنج نفره به ساختمان مشروطه که نیروهای نوپو در آنجا حضور دارند منتقل شدند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: نمایندگان با حفاظت خاصی از مجلس در حال خارج شدن هستند.

او ادامه داد: قطعا وزارت اطلاعات به صورت قوی با این افراد برخورد خواهد کرد و فکر می‌کنم این افراد در طبقات ششم و هفتم دستگیر شوند.

چنارانی در پاسخ به این سوال که باز هم صدای تیراندازی از ساختمان مجلس شنیده می‌شود، گفت: من از مجلس خارج شدم و اطلاع دقیقی ندارم اما باز هم تاکید می‌کنم تدابیر امنیتی خوبی برای نمایندگان لحاظ شده است.

نماینده مردم نیشابور افزود: گفته می‌شود داعش مسئولیت این حملات را به عهده گرفته اما ما هنوز آنها را گروه‌های ناشناس می دانیم.

او تاکید کرد: نگرانی ما برای افرادی است که در طبقات ششم و هفتم قرار دارند زیرا مهاجمان دارای جلیقه انتحاری هستند.

چنارانی در پاسخ به این سوال که آیا نمایندگان نیز در بین افراد حاضر در طبقه ششم و هفتم قرار دارند، گفت: بلی، متاسفانه هستند و هنوز اطلاعات کاملی در این خصوص وجود ندارد.

تیراندازی در مجلس هاجر چنارانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر