کد خبر: 497872 A

فاطمه سعیدی:

نماینده مردم تهران گفت:‌ نیروهای امنیتی و انتظامی و خادمان ملت ایران در تمامی دستگاه‌های مرتبط با این حادثه در آمادگی کامل به سر می‌برند و به زودی تروریست‌های جنایتکار اسیر انتقام سخت فرزندان ایران می‌شوند.

به گزارش ایلنا، فاطمه سعیدی، نماینده مردم تهران در مجلس با صدور بیانیه‌ای در رابطه با حوادث تروریستی امروز نوشت:

حافظه تاریخی ملت ایران داغدار ترورهای کور و ناجوانمردانه بسیاری است. ترورهایی که نه تنها ملت با عظمت ایران را از پای در نیاورد که ما را منسجم‌تر و متحدتر از هر زمان ساخت.

امروز نیز افراطی گری پنجه در صورت ایران کشید و دوازده نفر از هموطنان عزیزمان را در ماه مبارک رمضان به شهادت رسانید و ده ها مجروح به جای گذاشت.

مردم عزیز ایران امروز داغدار از دست دادن هموطنان عزیز هستند اما این داغ و مصیبت عزم ملت را راسخ تر از همیشه می‌گرداند ما را در مسیر مبارزه با تروریسم منسجم‌تر می‌گرداند.

نیروهای امنیتی و انتظامی و خادمان ملت ایران در تمامی دستگاه‌های مرتبط با این حادثه در آمادگی کامل به سر می‌برند و به زودی تروریست‌های جنایتکار اسیر انتقام سخت فرزندان ایران می‌شوند.

یک بار دیگر این حادثه دردناک را به محضر ملت ایران و به ویژه خانواده شهدا تسلیت عرض نموده و برای مجروحین این حادثه طلب شفای عاجل دارم.

فاطمه سعیدی

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر

فاطمه سعیدی تیراندازی در مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر