کد خبر: 497922 A

سید فرید موسوی:

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر دشمنان این سرزمین بخواهند امنیت و آرامش کشور را بر هم زنند، ملت ایران مقتدر و یکپارچه همچون گذشته با اقتدار کنار هم، دست در دست و شانه به شانه از هر قوم، جناح، حزب و مرامی از امنیت ملی صیانت کرده و جلوی آنان خواهند ایستاد

به گزارش ایلنا، سید فرید موسوی با انتشار یادداشت کوتاهی در کانال تلگرامی خود نوشت:

بسمه تعالی

در دریای متلاطم و آشوب‌خیز منطقه، ایران مقتدرترین نظام، دموکرات‌ترین دولت و یکپارچه‌ترین مردم را دارد. بی‌دلیل نیست که مجلس شورای اسلامی، نماد مردمسالاری این نظام مقتدر، توسط دشمنان قسم خورده مورد هدف قرار می‌گیرد.

اگر دشمنان این سرزمین بخواهند امنیت و آرامش کشور را بر هم زنند، ملت ایران مقتدر و یکپارچه همچون گذشته با اقتدار کنار هم، دست در دست و شانه به شانه از هر قوم، جناح، حزب و مرامی از امنیت ملی صیانت کرده و جلوی آنان خواهند ایستاد، همان‌گونه که در مقابل تروریسم اول انقلاب و تجاوز رژیم بعث ایستادگی کرد.

اینجانب ضمن محکوم کردن این اقدام انسان‌ستیز، برای شهدای این حوادث دردناک، علو درجات و برای مصدومان و مجروحان، سلامتی آرزو می‌کنم و از مسئولان ذی‌ربط می‌خواهم که به پشتوانه همراهی و همدلی مردم، ریشه تفکرات کور جنایت‌آمیز تروریست‌ها را بخشکانند.

سیدفرید موسوی حمله افراد مسلح به حرم امام و مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر