کد خبر: 502066 A

میرزایی نیکو به ایلنا خبر داد؛

رییس کمیته ۵ نفره بررسی ابعاد حمله تروریستی به مجلس در فراکسیون امید با اشاره به برگزاری دو جلسه این کمیته، از برگزاری یک جلسه دیگر به‌منظور تهیه گزارش نهایی در این رابطه خبر داد.

قاسم میرزایی نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به تشکیل کمیته ۵ نفره بررسی ابعاد حمله تروریستی به مجلس در فراکسیون امید، گفت: در یکی از جلسات قبل، پیشنهادی درخصوص تشکیل یک کمیته ۵ نفره برای بررسی ابعاد حمله تروریستی به مجلس مطرح شد که بر این اساس نسبت به تشکیل این کمیته اقدام کردیم.

او گفت: اعضای این کمیته را آقایان محمدجواد فتحی، شهروز برزگر، اردشیر نوریان، محمدرضا بادامچی و بنده را تشکیل می‌دهند و ریاست کمیته نیز برعهده من است.

رییس کمیته ۵ نفره بررسی ابعاد حمله تروریستی به مجلس در فراکسیون امید خاطرنشان کرد: هم‌اکنون در حال جمع‌آوری اطلاعات هستیم و امیدواریم به‌زودی با تهیه این گزارش، کار را به انجام برسانیم.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس با اشاره به برگزاری جلسات قبلی این کمیته اعلام کرد: تاکنون دو جلسه برگزار شده اما باتوجه به این‌که با تعطیلات تابستانی روبرو شدیم، قرار بود دوستانی که در کمیسیون امنیت حضور دارند و همچنین دیگر اعضاء آخرین اطلاعات را برای تهیه گزارش نهایی در اختیار این کمیته قرار دهند.

میرزایی‌نیکو در پایان تصریح کرد: امیدواریم با برگزاری یک جلسه دیگر تا پیش از اتمام تعطیلات تابستانی مجلس و آغاز به‌کار مجدد پارلمان، این گزارش را تهیه و تقدیم فراکسیون کنیم.

قاسم میرزایی نیکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر