کد خبر: 502322 A

حجت‌الاسلام رییسی:

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه حمله موشکی سپاه پیام روشنی برای تروریست‌ها و حامیان مستکبر آن‌ها چه سعودی و چه غیر سعودی دارد، گفت: اگر تلاش‌ها برای ناامنی ایران ادامه یابد، هیچ نقطه امنی در این عالم برای تروریست‌ها و حامیان مستکبر آن‌ها باقی نخواهد ماند.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام سیدابراهیم رییسی تولیت آستان قدس رضوی در جلسه تفسیر قرآن با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر تروریست‌های تکفیری در دیرالزور سوریه گفت: پیام عملیات اخیر آن است که اگر تلاش‌ها برای ناامنی ایران ادامه یابد، هیچ نقطه امنی در این عالم برای تروریست‌ها و حامیان مستکبر آن‌ها باقی نخواهد ماند.

تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: عده‌ای با پول‌های آل سعود و نقشه مستکبران آمریکایی سعی کردند تهران را به ناامنی بکشانند؛ امروز نیز پاسخ دندان‌شکن آن اقدام را دیدند و این مقدمه کار است.

او اظهار کرد: جوانان این کشور، بنیه دفاعی را آنچنان قوی کردند که دیروز حدود ۷۰۰ کلیومتر آن طرف تر مواضع تروریست‌ها هدف قرار گرفت و اگر لازم شد شاید هزاران کیلومتر آن طرف تر هم بروند.

رییسی با بیان اینکه حمله موشکی سپاه پیام روشنی برای تروریست‌ها و حامیان مستکبر آن‌ها چه سعودی و چه غیر سعودی دارد، گفت: تضعیف بنیه دفاعی کشور از ناحیه هر کسی که باشد، امری ناپسند است.

 

حجت‌الاسلام سیدابراهیم رییسی حمله موشکی سپاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر