کد خبر: 502956 A

با صدور بیانه‌ای صورت گرفت؛

خانه احزاب ایران در بیانیه‌ای از مردم برای شرکت در مراسم راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

به گزارش ایلنا، متن این بیانیه  به شرح زیر است:

«پروردگار بزرگ را شاکریم که در این ماه مبارک، ماه نزول قرآن و بهار فقرا، فرصتی را برای همه مسلمانان فراهم کرد تا با حضور بر سر این خوان پربرکت معنوی یک‌بار دیگر علاوه بر دعا و مناجات، جلوه‌ای‌ از یگانگی و اتحاد را خلق کنند که اوج آن در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان یعنی روز جهانی قدس است که بنیانگزار جمهوری اسلامی امام خمینی رحمه‌الله علیه به‌خوبی این حقیقت را درک کرده بود که "فلسطین قلب امت اسلام و روز قدس روز مستضعفان جهان اسلام است".

در زمانیکه قدرت های پوشالین جهان بر سر مال اندوزی و استثمار مردم مستضعف دنیا، فریادمیزدند، ابر مردی ظهور کرد که برای هیچ یک از این اصوات انکر وقعی قائل نشد و بانگ دلیرانه‌اش تمامی مردم آزاده ی جهان را برانگیخت و شعار اعتصام به ریسمان الهی و پرهیز از تفرقه را در سراسر گیتی طنین انداز نمود.

اینک با گذشت بیش سی وهشت سال ازپیروزی انقلاب اسلامی، فریادش هم چنان در گوش ها پیچیده و امت اسلامی نیز با لبیک به ندای مقام معظم رهبری مدظله العالی این روز را گرامی می‌دارند.

 ندای حمایت از مردم مظلوم فلسطین اکنون مختص به جهان اسلام نیست و آزادی خواهان و آزادگان جهان به ندای انقلاب اسلامی ایران پاسخ مثبت داده اند و در سراسر دنیا پرچم حمایت از فلسطین و قدس شریف به اهتزاز درآمده است.

خانه احزاب ایران ازملت خداجو و بزرگ ایران عزیز می خواهد که با الهام از آموزه‌های جاودان بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و لبیک به ندای ولی امرمسلمین ومقام معظم رهبری، با درک شرایط حساس فعلی، با حضور حماسی درراه پیمایی روز جهانی قدس با ایستادگی انقلابی خود در روز قدس و دفاع از آرمان فلسطین نشان دهند که بادفاع منطقی از دستاوردهای انقلاب، مبارزه با دشمن کودک کش و تفرقه افکن صهیونیسم غاصب را فراموش نخواهند کرد و همچنان یاریگر مظلوم دراقصی نقاط جهان خواهندبود.»

روز قدس خانه احزاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر