کد خبر: 503062 A

دادستان یاسوج:

دادستان مرکز استان کهکیلویه و بویر احمد گفت: تقویت جدی زیرساخت‌ها، جذب سرمایه‌گذاری و رفع بیکاری در این استان باید به صورت جدی در دستورکار و توجه دولت قرار گیرد چراکه مشکل سرمایه‌گذاری با رفتن پیش قاضی حل نمی‌شود.

به گزارش ایلنا، مهرداد کرمی با تاکید بر اینکه ساده‌ترین جرایم و آسیب‌ها نیز با بیکاری ارتباط دارد، گفت: متاسفانه در این استان هم شاهد یک عقب‌ماندگی تاریخی هستیم که با سخت‌گیری‌های اداری و رسمی و مصوبات بدون اجرا رفع نمی‌شود.

او ادامه داد: حل مساله فقر و بیکاری نیازمند عزم جدی مسئولان و دلسوزی مدیران است. 

دادستان مرکز استان کهکیلویه و بویر احمد با اشاره به سفر گذشته هیات دولت به استان کهکیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در جلسه مشترک مسئولان استان و رییس جمهور محترم، رییس محترم بانک مرکزی کشور اعطای تسهیلات بدون محدویت را در استان تأکید کردند اما ما در عمل نتایج چندانی از این اظهارات مشاهده نکردیم.  

کرمی گفت: بانک‌ها و بخش خصوصی باید همکاری کنند و به تفاهم برسند و آخرین مرحله را دستگاه قضایی ببینند زیرا مسئله سرمایه‌گذاری با رفتن پیش قاضی حل نمی‌شود بنابراین حل مشکلات در گفت‌وگو و مذاکره نهفته است. 

دادستان یاسوج تاکید کرد: جذب سرمایه‌گذاری نیازمند وجود زیرساخت‌های لازم است اما متاسفانه زیرساخت‌های لازم به منظور جذب سرمایه در سطح این استان وجود ندارد که باید ابتدا این مشکل اساسی و زیربنایی حل شود. 

مهرداد کرمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر