کد خبر: 503647 A

روز قدس؛ روز فریاد انزجار علیه تروریسم جهانی

رییس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان راهپیمایی روز قدس را موجب وحدت و انسجام مسلمانان عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا عارف با شرکت در راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران گفت: مردم اهمیت روز قدس را به خوبی درک کرده‌اند. روز قدس، روز وحدت و همبستگی دنیای اسلام با محوریت آزادسازی قدس عزیز است.

او با بیان اینکه ان‌شالله ایستادگی‌های مقاومت به آزادسازی قدس عزیز می‌انجامد، اظهار داشت: توقع ما از کشورهای اسلامی این است که در این مسیر منسجم‌تر عمل کنند.

رئیس فراکسیون امید خطاب به حکومت‌های وابسته منطقه هم تصریح کرد: در راستای آرمان‌ها و خواسته‌های ارزشمند اسلامی تلاش کنند در غیر این صورت مردم، آنان را سرجایشان می نشانند. با حاکمیت و تلاش حکومت‌های وابسته، برای تحقق آرمان‌ها و خواسته‌های ارزشمند اسلامی راحت‌تر می‌توان قدس عزیز را آزاد کرد. 

عارف تاکید کرد: ان‌شاءالله با حاکمیت حکومت‌های اسلامی و ملی راحت‌تر می‌توانیم هدف دیرینه مسلمانان برای آزادسازی قدس شریف را تحقق ببخشیم. 

او با بیان اینکه امیدوارم که وحدت و انسجامی که در روز قدس به وجود می‌آید موجب حل مشکلات مردم شود، خاطرنشان کرد: مهمترین راهکار جهان اسلام برای نابودی اسرائیل، وحدت و انسجام است. 

عارف تاکید کرد که راهپیمایی روز قدس می‌تواند محور همبستگی دنیای اسلام برای مقابله با هر گونه تجاوز که به دولت‌ها روا شده است و حل مشکلات و مسائل دنیای اسلام باشد.

محمدرضا عارف راهپیمایی روز قدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر