کد خبر: 503668 A

روز قدس روز فریاد انزجار علیه تروریسم جهانی؛

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین تاکید کرد: آل سعود برای آنکه دو روز بیشتر در اریکه قدرت باقی بمانند تمام ثروت جهان اسلام را در راستای تحقق خواسته‌هایشان به حراج گذاشته‌اند آما آخرین میخ‌ها به تابوتشان کوبیده می‌شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محمدرضا باهنر در حاشیه راهپیمایی روز قدس گفت: امسال دست صهیونیست‌ها در منطقه رو شده است.

او افزود: جریان‌های تکفیری قبل از این در لفافه و پشت صهیونیست‌ها عمل می‌کردند ولی الان اصلی‌ترین حامی رژیم صهیونیستی جریان تکفیری خون‌خوار و رژیم آل سعود است.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین تاکید کرد: آنها برای آنکه دو روز بیشتر در اریکه قدرت باقی بمانند تمام ثروت جهان اسلام را در راستای تحقق خواسته‌هایشان به حراج گذاشته‌اند و دیدیم در یک معامله با امریکا حدود ۳۰۰ میلیارد دلار خرج کردند و در یک تفاهم داخلی برای ولیعهد آل سعود صدها میلیارد دلار خرج کردند. البته معتقدیم به وضعیتی رسیده‌اند که آخرین میخ‌ها به تابوتشان کوبیده می‌شود.

او تاکید کرد:جنگ نیابتی  آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه به وضعیت ویژه‌ای رسیده است. آنها هرچیزی را ظرف ده‌ها سال گذشته پنهان می‌کردند مانند آل سعود و حکمران‌هایی که حق ملت‌ها را می بلعیدند. ظرف سال‌های اخیر این دست ها رو شده و جدی وارد میدان شدند و جنگ نیابتی از طرف آمریکا را رسمیت بخشیدند. ترامپ آمد و با تروریسم معامله کردند و منابع خود را تامین کردند و اذعان داشتند که حق آمریکا را از منطقه گرفتند.

باهنر گفت: به همین نسبت ملت‌های آزاد جهان توانستند یکپارچگی خود را به نمایش بگذارند و امیدواریم خیلی زودتر از آنچه امام خامنه‌ای پیش بینی کردند یاد و نشانی از  رژیم صهیونیستی و تکفیری‌های داعش باقی نماند.

محمدرضا باهنر راهپیمایی روز قدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر