کد خبر: 503692 A

سردار رمضان شریف در سخرانی پیش از خطبه‌ها:

رییس ستاد مرکزی انتفاضه فلسطین با بیان اینکه جبهه مقاومت با از بین بردن خلیفه خود خوانده داعش در سرزمین شامات بار دیگر توجه مسلمانان و جهان را به موضوع حقانیت فلسطین معطوف خواهد کرد، گفت: تشکیل نیروی قدس سپاه نقطه عطفی در مبارزات فلسطین و در راستای توانمندسازی مبارزات این مردم برای رسیدن به اهداف واقعی‌شان است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار رمضان شریف در مراسم روز جهانی قدس با بیان اینکه نامگذاری روز جهانی قدس حاصل استراتژی و تدبیر امام راحل بود اظهار کرد: با نامگذاری روز جهانی قدس در راستای مبارزات به حق مردم فلسطین از سوی امام تمامی اهداف و استراتژی رژیم صهیونیستی به فراموشی سپرده شد و آنها نتوانستند به اهداف خود که همان تشکیل کشوری از نیل تا فرات بود برسند.

به گفته وی با نامگذاری روز جهانی قدس دو خط آبی پرچم فلسطین که نماد از نیل تا فرات است کاملا از بین رفت و این رژیم نتوانست این استراتژی را اجرایی کند و دیوار بتونی جای خود را به آن دو خط آبی داده است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه دیوار حائل مشکلی را از مشکلات اسرائیل حل نخواهد کرد، خاطرنشان کرد: مبارزان فلسطینی تا رسیدن به اهداف خود که همانا به دست آوردن سرزمین خود از این دیوار بتنی عبور خواهند کرد و هیچ مانعی نمی‌تواند مبارزات آنها را متوقف کند.

رییس ستاد مرکزی انتفاضه فلسطین افشاگری دو کشور حامی تروریست را عامل دیگری برای جلب توجه افکار عمومی جهان به موضوع فلسطین شد.

این مقام مسئول به موضوع ظهور و گفتمان انقلاب اسلامی و پیگیری آن توسط مقام معظم رهبری در طول ۳۸ سال گذشته اشاره کرد و گفت: در ابتدای انقلاب به دلیل سازش اعراب از جمله امضای پیمان کمپ دیوید فلسطینان دچار سرخوردگی شده بود اما با پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر مردم فلسطین با تدبیر و رهنمودهای امام و پیگیری‌های مقام معظم رهبری مبارزات خود را آغاز کردند و اسرایئل را که روزگاری مدعی ایجاد یک کشور عظیم بود متوقف کردند.

به گفته وی اسرییلی که روزگاری مدعی بود با همین گفتمان انقلاب اسلامی و تجربه‌های دفاع مقدس توسط یکی از کوچکترین کشورهای دنیا و بعد از آن توسط حماس در جنگ‌های غزه متوقف و مهار شد.

ریئس ستاد مرکزی انتفاضه فلسطین درباره موضوع حمایت ایران از فلسطینیان و گروه‌های مبارز این کشور گفت: میزان قرابت به این گروه‌ها به پایبندی آنها به آرمان‌ها و اهداف مقدس جهاد و مبارزه در راه آزادسازی قدس است و در این زمینه چشم انداز خوبی متصور هستیم.

راهپیمایی روز قدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر