کد خبر: 503735 A

حجت نظری در گفت‌وگو با ایلنا:/تکرار/

عضو منتخب شورای شهر تهران گفت:‌ اصلاح‌طلبان باید در عین حمایت از دولت، مطالبات خود را مدام طرح کنند و به نوعی بر دولت نظارت مستمر نیز داشته باشند.

حجت نظری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، در رابطه با اظهارات وزیر امور خارجه  و دخالت او در امور داخلی ایران گفت: وزیر امور خارجه آمریکا درست گفته است اما آن گروه قطعا اصلاح‌طلبان نیستند زیرا آمریکا و اسراییل و گروه‌های مورد حمایت ایشان همیشه تلاش کرده‌اند اصلاح‌طلبان در ایران موفق نشوند!

او ادامه داد: برای مثال در سال ۷۶ وقتی آقای خاتمی پیروز انتخابات شد، گروهک مجاهدین خلق که مورد حمایت آمریکا و اسراییل هست، با ناراحتی ابراز کردند که عمر نظام جمهوری اسلامی ایران حداقل ۲۰ سال افزایش یافت! این اظهارات و نوع نگاه یعنی آنها دوست ندارند اصلاح‌طلبان در ایران روی کار باشند.

منتخب مردم تهران در شورای شهر در رابطه با نوع حمایت اصلاح‌طلبان از دولت دوازدهم اظهار داشت: به نظرم اصلاح‌طلبان باید در عین حمایت از دولت، مطالبات خود را مدام طرح کنند و به نوعی بر دولت نظارت مستمر نیز داشته باشند. ما نباید دولت را رها کنیم. باید در عین حمایت و کمک به دولت، مطالبات جامعه و جریان اصلاحات را از دولت بخواهیم.

او اضافه کرد: این امر باعث می‌شود هم مطالبات مردم پی‌گیری شود و هم دولت با توجه به نظارت و نیز استفاده از نیروهای خبره، هر روز بیشتر تقویت شود.

حجت نظری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر