کد خبر: 503790 A

جلیلی در جمع راهپیمایان روز قدس در مشهد:

عضو شورای عالی امنیت ملی گفت:‌با ساخت "اسلام تکفیری" می‌خواهند در مبارزه انحراف ایجاد کنند و با "اسلام لیبرالی" انصراف از مبارزه را پیگیری می‌کنند

به گزارش ایلنا، سعید جلیلی در جمع راهپیمایان روز قدس در مشهد مقدس گفت: سایه تهدید را نه "شک"، که "موشک" رفع می‌کند و در این روزها معلوم شد که مردم ما راجع به موشک شک ندارند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: امروز همه می‌بینند که سیر پیروزی‌های اسرائیل به زنجیره شکست تبدیل شده است؛ از جنگ ۳۳ روزه تا جنگ ۲۲ روزه و جنگ ۸ روزه.

او با بیان اینکه با ساخت "اسلام تکفیری" می‌خواهند در مبارزه انحراف ایجاد کنند و با "اسلام لیبرالی" انصراف از مبارزه را پیگیری می‌کنند، اظهار کرد: نتیجه تعاملات گروه‌های سازشکار فلسطینی در اسلو چه شد؟ ۲۰ سال گذشته است و امروز حتی اتحادیه اروپا هم اعتراف می‌کند که رژیم صهیونیستی همچنان به تجاوزات خود ادامه می‌دهد!

عضو شورای عالی امنیت ملی یادآور شد: در پرتو پرچم امام است که امنیت و پیشرفت برای ملت ایجاد می‌شود. چنانچه  نتانیاهو بعد از اصابت موشک ها به مقرر تکفیری‌ها می‌گوید ما را تهدید نکنید!

او گفت: وقتی ۴ استان ما زیر آتش اشغالگران بود مناسبات بین المللی و شورای امنیت سایه تهدید را از سر ما برداشت یا قدرت ایمان و یقین ملت و ایستادگی در برابر دشمن؟

جلیلی اظهار کرد: همزمان با بتن ریختن در توان هسته‌ای ما، دشمن تحریم ها را نه تنها رفع نکرد بلکه تشدید کرد.

سعید جلیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر