کد خبر: 506588 A

دبیر شورای عالی امنیت ملی:

تاکید کرد: پیشکسوتان ایثار و شهادت گنجینه ارزشمندی هستند که باید در نبرد با فساد اقتصادی و آسیب‌های اجتماعی امروز نیز مورد استفاده قرار گیرند.

به گزارش ایلنا، علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی عصر امروز در دیدار با پیشکسوتان ایثار و شهادت استان خراسان رضوی، وظایف مهم ایثارگران را حضور فعال در عرصه انتقال فرهنگ انقلابی و رویکرد جهادی برای حل مسائل و مشکلات به نسل های آینده دانست. 

او افزود: نباید اجازه داد مجاهدت‌هایی که برای حفظ امنیت، استقلال و پیشرفت کشور صورت گرفته است در مرور زمان مورد فراموشی قرار گرفته و یا تحریف شود. 

دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: پیشکسوتان ایثار و شهادت گنجینه ارزشمندی هستند که باید در نبرد با فساد اقتصادی و آسیب‌های اجتماعی امروز نیز مورد استفاده قرار گیرند. 

شمخانی حفظ انسجام داخلی نظام و همدلی به منظور عبور از مشکلات کشور و کمک به تحقق شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل را ضروری و وظیفه ملی و دینی دانست و تصریح کرد: شیوه بکارگیری تمام ظرفیت‌ها و فرصت‌ها با استمداد از تجربه دفاع مقدس می‌تواند امروزه نیز گره‌گشای بسیار از مشکلات کشور باشد.

علی شمخانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر