کد خبر: 506648 A

رحیمیان:

رییس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از برگزاری جلسات منظم و فشرده جبهه مردمی با هدف آسیب شناسی، بازسازی و تدوین استراتژی جدید عمل سیاسی و تشکیلاتی خبر داد.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسن رحیمیان با بیان اینکه تحرکات و فعالیت‌های جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی پس از انتخابات حتی یک روز هم متوقف نشده گفت: تجربه انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم برای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تجربه‌ای بسیار گرانبها و مملو از درس‌های فراوان بود و جبهه مردمی پس از انتخابات تصمیم گرفته است که با استفاده از این تجربه سازمان کار، ادبیات و فعالیت‌های خود را نوسازی کند. 

او با اشاره به اینکه در سطوح مختلف جبهه مردمی از هیات رییسه تا شورای مرکزی و ستاد جبهه ده‌ها جلسه طی هفته‌های گذشته با محوریت این مباحث برگزار شده اظهار داشت: بحث‌ها در این باره با جدیت و دقت در حال پیشرفت است و به محض آنکه جمع‌بندی نهایی صورت بگیرد اجرای آن در سطوح مختلف آغاز خواهد شد. 

رییس شورای مرکزی جمنا افزود: برخی مسائل دشوار است و جمع‌بندی آنها نیاز به زمان و مشورت‌ها و هماهنگی‌های متعدد دارد. 

رحیمیان تاکید کرد: صیانت از انقلاب اسلامی و حقوق مردم، پیگیری منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، جوان‌گرایی، آسیب‌شناسی و پیشگیری از تکرار آسیب‌های گذشته، رجوع به مبانی و روش‌های علمی، مشارکت دادن همه نیروهای موثر و توانمند و برنامه‌ریزی برای نمایندگی مطالبات مردم در راس اقدامات آینده خواهد بود.

محمد حسن رحیمیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر