کد خبر: 508733 A

رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: مجالس یادواره شهدا برای این است که از خواب غفلت بیدار شویم و از سازش با اسرائیل و آمریکا حرف نزنیم.

به گزارش ایلنا، سردار غلامحسین غیب‌پرور در یادواره شهید مدافع حرم، عباس آبیاری در مصلی شهریار با اشاره به اهمیت و ضرورت جبهه مقاومت گفت: رزمندگان و مدافعان حرم مجاهدت بزرگی می‌کنند چراکه جهاد در راه خدا آنهم هزار کیلومتر دور‌تر از وطن به مراتب از جهاد رزمندگان در دوران دفاع مقدس سخت‌تر است. 

او با بیان اینکه در طول انقلاب اسلامی مردم همواره مطیع ولی فقیه بوده و امام امت اسلامی را حمایت کرده‌اند، اظهار داشت: در هر صحنه‌ای که انقلاب اسلامی نیاز داشته است، مردم حاضر شده و به تکلیف خود عمل کردند و همین ویژگی‌هاست که از مردم ایران ملتی ممتاز ساخته و چنین ملتی آرزوی رهبران الهی در طول تاریخ بوده است. 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین فهم و بصیرت به همراه ایمان بالا و دشمن‌شناسی و موقع‌شناسی را از ویژگی‌های بارز مردم ایران دانست و تصریح کرد: تجربه ملت ایران در دفاع از کیان اسلام و ایران عزیز ثابت کرده است هر قدر که فشار علیه این ملت افزایش یابد، ایستادگی و مقاومت مردم بیشتر می‌شود. 

غیب‌پرور با اشاره به حوادث ۱۸ تیر سال ۷۸ و ۸۸ و ایستادگی مردم در آن حوادث خاطرنشان کرد: زمانی که دشمنان ایران اسلامی با تجاوز به ایران قصد براندازی نظام اسلامی را داشتند و زمانی که در فتنه‌های داخلی از برخی عناصر داخلی حمایت کرد، مردم ایران با صلابت مقابل هجمه‌های دشمن مقاومت کردند. 

او در ادامه افزود: اکنون نیز که نظام سلطه با ایجاد یک گروه تروریستی تکفیری که با نام اسلام جنایت می‌کند، علیه انقلاب اسلامی وارد عمل شده، باز همین مردم با اعزام جوانان خود به جبهه مدافین حرم، ایستادگی و مقاومت کردند و نگذاشتند دشمن به اهداف شوم خود دست یابد. 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین زبان گروه‌های تروریستی تکفیری را زبان خشنونت و جنایت دانست و ابراز داشت: مقابل چنین دشمنانی جز با قدرت و اقتدار نمی‌توان سخن گفت. 

غیب‌پرور در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از هجمه‌هایی که به سپاه می‌شود، بیان کرد: کوبیدن سپاه که نماد اقتدار و دفاع از کشور است برای کسی آبرو نمی‌آورد و در حالی که در عرصه‌های دفاعی و امنیتی، سپاه با تمام وجود در حال دفاع از کشور است، تضعیف سپاه محل سوال جدی است. 

او با تاکید بر وحدت حول فرامین ولی فقیه یادآور شد: دعوا درست کردن، همدیگر را کوبیدن و جبهه اختلاف را گشودن و ارکان دفاعی کشور را تضعیف کردن، جز آنکه دشمنان را شاد کند، نتیجه دیگری ندارد. 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان عنوان کرد: انقلاب اسلامی یک هدف غایی دارد و آن زمینه‌سازی برای ظهور حضرت حجت و منجی عالم بشریت است و همه شهدای انقلاب برای این هدف جان خویش خویش را نثار اسلام و انقلاب کردند.

 

 

غلامحسین غیب‌پرور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر