کد خبر: 508841 A

از سوی رییس کل دادگستری خراسان‌ شمالی تشریح شد؛

رییس کل دادگستری خراسان‌ شمالی، جزئیات قتل سه کودک سه، شش و هشت ساله توسط مادر باردار در روستای کهنه جلگه از توابع شهرستان مانه و سملقان خبر داد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام قدرتی اظهار کرد: این مادر که شش ماهه باردار بوده پس از سفر همسرش به تهران، فرزندان خود را به قتل رسانده و با پرتاب خود از روی ارتفاع مقابل منزلش قصد خودکشی داشته که موفق نشده و آسیب جدی به وی و جنین وارد نشده است. 

او خاطرنشان کرد: هر سه کودک با ضربات چاقو و به صورت مشترک از ناحیه شکم و سر مورد جرح قرار گرفته و آثار متعدد ضربات چاقو و کبودی بر روی اجساد مشاهده شده است. 

قدرتی افزود: بنا به اظهارات جد پدری مقتولین که هر روز بچه‌ها به مغازه وی می‌رفته‌اند و در روز حادثه خبری از آن‌ها نبوده، همسرش را برای سرکشی به منزل دخترش راهی می‌کند و وی با ورود به منزل متوجه فوت نوه‌هایش شده و با ایجاد سر و صدا و متوجه شدن اهالی روستا، متهم را به بهداری منتقل کرده و موضوع به پلیس گزارش می‌شود. 

او عنوان کرد: در حال حاضر متهم که به لحاظ روحی و روانی در حال نامناسبی به سر می‌برد، تحت الحفظ به بیمارستان امام رضا (ع) بجنورد منتقل شده و پرونده با شکایت پدر مقتولین در حال پیگیری و رسیدگی در شعبه بازپرسی است. 

قدرتی افزود: با تحقیقاتی که از محل سکونت متهم شده و با توجه به اظهارات شاکی و گواهان، فقر و بی‌پولی دلیل وقوع این حادثه دلخراش نبوده و تحقیقات در خصوص انگیزه وقوع قتل و نظریه پزشکی قانونی مبنی بر احتمال جنون آنی و یا استفاده از مواد مخدر و داروهای روانگردان ادامه دارد.

خراسان شمالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر