کد خبر: 518470 A

سخنان وزیر اطلاعات در گلستان :

وزیر اطلاعات با تاکید بر اینکه وزارت اطلاعات با عوامل ناامنی و تروریست‌ها با اقتدار برخورد می‌کند، گفت: برخورد جدی با تروریست‌ها بستر احساس امنیت در نخبگان جامعه را فراهم می‌آورد.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی امروز سه شنبه در شورای اداری استان گلستان در گرگان اظهار کرد: این نخبگان چالش‌ها را مدیریت کرده و تلاش می‌کنند که با هزینه کمتری از مسائل و مشکلات عبور کنیم.

وی بیان کرد: سرویس‌های اطلاعاتی در همه جای دنیا سعی می‌کنند با گره گشایی هوشمندانه از مشکلات هزینه حکومت‌ها را کم کنند و وزارت اطلاعات ایران هم دسترسی به این هدف را دنبال می‌کند.

علوی افزود: یکی از اهدافی که وزارت اطلاعات دنبال می‌کند تامین امنیت روانی مردم است و باید تلاش کنیم احساس ناامنی روانی پدید نیاید.

وزیر اطلاعات ادامه داد: امنیت زمانی تاثیرگذار است که در نتیجه آن اندیشه‌ها به کار بیافتند و خلاقیت و نوآوری و وحدت پیشروانه در خدمت توسعه کشور به کار گرفته شود.

علوی با تاکید بر اینکه وزارت اطلاعات با عوامل ناامنی و تروریست‌ها با اقتدار برخورد می‌کند، گفت: برخورد جدی با تروریست‌ها بستر احساس امنیت در نخبگان جامعه را فراهم می‌آورد.

وزیر اطلاعات همچنین در سفر به گلستان صبح امروز پس از ادای احترام به شهدای گمنام در تپه نور ناهارخوران گرگان با آیت الله سید کاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کرد.

علوی شورای اداری استان گلستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر