کد خبر: 520792 A

در پیامی؛

وزیر اطلاعات در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، پیام حجت‌الاسلام علوی وزیر اطلاعات به مناسبت روز خبرنگار به شرح ذیل است:

ن والقلم ومایسطرون

مقام معظم رهبری (مدظلله العالی): خبرنگاران لحظات نابودشدنی و زوال یافتنی را تثبیت و ابدی می‌کنند.

 هفدهم مرداد ماه را که به مناسبت شهادت غریبانه و مظلومانهٔ هشت دیپلمات جمهوری اسلامی ایران و شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی به دست جنایت پیشه گان در مزار شریف افغانستان روز خبرنگار نامگذاری گردیده است گرامی داشته و به روان پاک و مطهر شهدای خبرنگاران و اصحاب رسانه که تا بلندای قله‌های شهادت را فتح نموده‌اند و با حفظ حرمت قلم، ورق زرین دیگری بر سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گشودند درود می‌فرستم.

این تکلیف الهی و رسالت آسمانی ست که خبرنگاران را بر آن می‌دارد تا در پاسداشت راه شهدا و امام شهدا فریاد مسلمانان و مظلومان در جای جای پهنهٔ گیتی به ویژه عراق، سوریه، یمن، افغانستان، و... را بدون تاثیر پذیری از گرایشات و با دقت وافر بگوش جهانیان برسانند وحقایق را آنگونه که به وقوع پیوسته است بعنوان امانتی ارزشمند بازگو کنند.

اینجانب فرا رسیدن این روز باشکوه را ارج نهاده و به جمیع اصحاب رسانه وخبرنگاران متعهد که با جدیّت و تلاش بسیار پیشرفت و سربلندی روز افزون میهن اسلامیمان را رقم می‌زنند صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده از درگاه یگانه ایزد متعال تداوم عزّت و اهتمام مسئولانهٔ آن عزیزان را در انجام وظایف خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخش آرزومندم. سید محمود علوی

وزیر اطلاعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر