کد خبر: 520817 A

در پیامی؛

مدیرکل روابط عمومی قوه قضاییه در پیامی به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار، از زحمات ارزشمند خبرنگاران حوزه قضایی در اشاعه اخبار حقوقی و قضایی و کمک به گسترش فرهنگ و آگاهی‌های حقوقی جامعه، تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، متن پیام حسن رحیمی به این شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم 

ن والقلم و مایسطرون

ارائه اطلاعات صحیح و صیانت از افکار عمومی در مقابل هجمه های دشمنان، دغدغه راستین خبرنگارانی است که با تأسی از «شهید محمود صارمی» نشر حقیقت و گسترش آگاهی‌های عمومی را رسالت ذاتی خود می‌دانند.

به این وسیله ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار، از زحمات ارزشمند خبرنگاران حوزه قضایی در اشاعه اخبار حقوقی و قضایی و کمک به گسترش فرهنگ و آگاهی‌های حقوقی جامعه که تأثیری مستقیم در افزایش احساس امنیت و توانمندی شهروندان در صیانت از حقوق و آزادی‎های مشروع خود دارد، تشکر و قدردانی می‌کنم.

امید است با هوشیاری نسبت به نیات پلید دشمنان نظام در مواجهه با سیل عظیم هجمه‌ها و نیاز مبرم جامعه به خشکاندن سرچشمه های ارتکاب جرایم و ناامنی، با تعامل و مشارکت بیش از پیش در ترویج فرهنگ پیشگیری‎های حقوقی و قضایی، بار سنگین قوه قضاییه را در حل و فصل دعاوی و جرایم سبک‌تر نماییم که اقتضای حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و منافع ملی است. 

ان شاءاللّه در کنار هم برای تحقق آگاهی به عنوان یکی از حقوق همگانی ملت شریف ایران کوشا باشیم.

حسن رحیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر