کد خبر: 522247 A

صبح امروز؛

همزمان با آغاز جلسات فراکسیون امید مجلس به‌منظور بررسی سابقه و عملکرد وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، وزرای پیشنهادی راه و شهرسازی و دادگستری با حضور در مجمع عمومی این فراکسیون از برنامه‌های خود دفاع کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در آستانه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، قرار است امروز حدود ۱۰ نفر از این افراد با حضور در فراکسیون امید برنامه‌های خود را ارائه کرده و همچنین به برخی سوالات و ابهامات نمایندگان پاسخ دهند.

بر این اساس جلسات فشرده مجمع عمومی فراکسیون امید مجلس از ساعت ۷ صبح امروز آغاز شد که بر این اساس، در نخستین جلسه عباس آخوندی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی با حضور در نشست مجمع عمومی فراکسیون امید که در محل کمیسیون تلفیق مجلس برگزار شد، از برنامه پیشنهادی‌اش در جمع نمایندگان دفاع کرد.

در ادامه از ساعت ۸ صبح امروز نیز علیرضا آوایی گزینه پیشنهادی رییس‌جمهور برای تصدی وزارت دادگستری، در نشست مجمع عمومی حاضر شد و برنامه‌های خود را تشریح کرد.

بنابر اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی فراکسیون امید، بجز آخوندی و آوایی، قرار است بیژن نامدار زنگنه، محمدجواد ظریف، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی و سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی در نوبت صبح این سلسه‌جلسات، و همچنین محمود حجتی، محمدجواد آذری جهرمی، عبدالرضا رحمانی فضلی و مسعود سلطانی‌فر در نوبت بعدازظهر جلسات حاضر شده و به سوالات نمایندگان پاسخ دهند.

وزرای پیشنهادی دولت عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی سید علیرضا آوایی مجمع عمومی فراکسیون امید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر