کد خبر: 522449 A

نقوی‌حسینی به ایلنا خبر داد؛

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی با اشاره به حضور ۱۴ وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم در جلسات این فراکسیون، به تشریح و چگونگی برگزاری جلسات با این وزرا پرداخت.

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم درجلسات هفته جاری فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعلام کرد: بر اساس برنامه زمان‌بندی، جلسات فراکسیون صبح یکشنبه با حضور محمدجواد ظریف وزیر پیشنهادی امور خارجه و همچنین حبیب‌الله بی‌طرف وزیر پیشنهادی نیرو تشکیل برگزار می‌شود.

او گفت: همچنین قرار است عصر‌‌ روز یکشنبه نیز با محمد شریعتمداری وزیر پیشنهادی پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت و سیدعلیرضا آوایی وزیر معرفی شده برای تصدی وزارت دادگستری تشکیل جلسه دهیم.

نماینده اصولگرای ورامین در مجلس ادامه داد: آقایان عبدالرضا رحمانی فضلی و سیدمحمد بطحایی وزاری پیشنهادی کشور و آموزش و پرورش نیز صبح روز دوشنبه مهمان فراکسیون نمایندگان ولایی خواهند بود.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: همچنین مسعود کرباسیان وزیر پیشنهادی اقتصاد، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت و سیدعباس صالحی گزینه معرفی شده برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز صبح روز سه‌شنبه با حضور در نشست فراکسیون نمایندگان ولایی، به سوالات نمایندگان درباره برنامه‌های خود برای ۴ سال آتی کابینه دوازدهم پاسخ دهند.

او گفت:حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی وزیر پیشنهادی اطلاعات، محمود حجتی وزیر معرفی شده برای وزارت جهاد کشاورزی و محمدجواد آذری جهرمی گزینه پیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز روز چهارشنبه به فراکسیون نمایندگان ولایی می‌آیند.

نقوی حسینی در پایان اعلام کرد: در روز چهارشنبه این هفته هم مسعود سلطانی‌فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان و علی ربیعی وزیر معرفی شده برای وزارت کار،‌تعاون و رفاه اجتماعی نیز صبح روز پنجشنبه در جلسه فراکسیون حاضر می‌شوند.

سیدحسین نقوی حسینی وزرای پیشنهادی دولت فراکسیون نمایندگان ولایی کابینه دوازدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر