کد خبر: 528564 A

آیت‌الله سید محمد موسوی خوئینی‌ها خطاب به اعضای شورای شهر پنجم تاکید کرد: بدانید کسانی در پی آن‌اند که شما را بدنام کنند و ناموفق جلوه دهند و با همین هدف، شما را از زمین و آسمان و از اعماق خانه‌هایتان زیر نظر می‌گیرند تا شاید کوچک‌ترین بهانه‌ای به چنگ آورند و از کاه کوهی بسازند و برای این کار ابزار و وسایل لازم را نیز در اختیار دارند.

به گزارش ایلنا، متن پیام تبریک آیت‌الله سید محمد موسوی خوئینی‌ها خطاب به محسن هاشمی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای مهندس محسن هاشمی

با سلام؛ انتخاب جنابعالی را به ریاست شورای کلان‌شهر تهران تبریک می‌گویم. همچنین به اعضای محترم آن شورا که پس از بررسی‌های لازم به اتفاق آرا به چنین انتخاب شایسته‌ای رسیدند تبریک عرض می‌کنم.

چنین انتخابی، همراه با وحدتی که به نمایش گذاشتند، موجب خرسندی فراوان همۀ کسانی شد که مشتاقانه به پای صندوق‌های رأی رفتند.

اجازه می‌خواهم نکته‌ای را یادآور شوم و آن این است که شما و همۀ عزیزانِ عضو شورا، گذشته از آنکه زیر چتر مراقبت فرشتگان الهی هستید و همین کافی است که مراقب همه رفتار و گفتار خود باشید، بدانید کسانی در پی آن‌اند که شما را بدنام کنند و ناموفق جلوه دهند و با همین هدف، شما را از زمین و آسمان و از اعماق خانه‌هایتان زیر نظر می‌گیرند تا شاید کوچک‌ترین بهانه‌ای به چنگ آورند و از کاه کوهی بسازند و برای این کار ابزار و وسایل لازم را نیز در اختیار دارند. پس به هوش باشید و نیت‌هایتان را برای خدمت به مردم خالص کنید که خداوند هم یاریتان خواهد فرمود. برای شورای محترم و ریاست آن از خداوند متعال سلامتی و توفیق مسئلت دارم.

 

آیت‌الله موسوی‌خوئینی‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر