کد خبر: 530486 A

آیت‌الله جنتی:

دبیر شورای نگهبان جریان تکفیری و داعش را به رو به افول دانست و تاکید کرد: آنها در کشور عراق تقریبا نابود شده‌اند و در کشور سوریه نیز به شدت تضعیف شده‌اند.

به گزارش ایلنا، آیت‌الله احمد جنتی در سخنان پیش از دستور جلسه هفتگی اعضای این شورا، ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد قربان و غدیر گفت: البته این ایام خاطرات تلخی را نیز به ذهن متبادر می‌سازد که یکی از آنها حادثه ترور شهیدان رجایی و باهنر است که به واسطه اخلاص و عملکرد انقلابی خود خاطره‌ای خوب در ذهن مردم ایران باقی گذاشتند.

وی سپس با اشاره به مسائل منطقه‌ای، به تشریح وضعیت مردم یمن پرداخت و اظهار  داشت: علاوه بر جنایت‌هایی که در حق این مردم مظلوم صورت می‌گیرد، بیماری‌هایی مانند وبا نیز آن‌ها را آزار می‌دهد، اما این مردم مومن در برابر مشکلات استوار ایستاده‌اند که این مقاومت جانانه، شایسته تقدیر است.

دبیر شورای نگهبان جریان تکفیری و داعش را به رو به افول دانست و تصریح کرد: آنها در کشور عراق تقریبا نابود شده‌اند و در کشور سوریه نیز به شدت تضعیف شده‌اند و ان‌شاءالله به زودی این دو کشور از لوث وجود آنها پاک خواهند شد، اگرچه آنها در تلاش هستند با حمایت‌های آمریکا و برخی دولت‌های منطقه، دامنه‌ شرارت‌های خود را به کشورهای دیگر گسترش دهند.

آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر