کد خبر: 535984 A

در اجرای دستور وزیر کشور مبنی بر تشکیل شورای کارکنان ستاد وزارت کشور و سازمان‌های وابسته اعضای این شورا از طرف همکاران حوزه‌های مختلف ستادی انتخاب و اولین جلسه این شورا با حضور قائم مقام وزیر و معاون توسعه مدیریت و منابع و اعضای شورا تشکیل شد.

به گزارش ایلنا، در این جلسه محمدحسین مقیمی به عنوان نماینده تام‌الاختیار وزیر با تبیین اهداف تشکیل شورای کارکنان وزارت کشور گفت: این شورا ضمن پیگیری مطالبات کارکنان، در تصمیم‌سازی‌های وزیر کشور تاثیرگذار است و انتظار وزیر کشور از تشکیل و برگزاری این شورا کمک به تقویت و توانمندی کارکنان وزارت کشور و رفع مشکلات و موانع کاری و همچنین تولید ایده‌ها و راهکارهای مناسب برای فرمانداران و بخشداران است. 

در ادامه این نشست، ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع با اعلام حمایت همه‌جانبه از شورای کارکنان و در مقابل انتظار رعایت حریم ها و چارچوب ها از سوی شورا بر پیش‌بینی سازوکار مناسب و ایجاد دبیرخانه فعال برای این شورا تاکید کرد.

همچنین اعضای شورای کارکنان وزارت کشور برنامه‌های خود را برای روند پیش روی شورا و همچنین انتظار خود در مورد شورا مطرح کردند.

در ادامه برای انتخابات هیات رئیسه شورای کارکنان از بین اعضای شورا چهار نفر برای ریاست این شورا نامزد شدند که پس از رای‌گیری و شمارش آراء روح‌الله سمیع به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد و حسن قمری و زهرا عابدینی به ترتیب به عنوان نائب رئیس و منشی هیات رئیسه شورای کارکنان وزارت کشور انتخاب شدند.

وزارت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر