کد خبر: 536135 A

نهمین نشست فصلی حزب اعتدال و توسعه؛

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه با اشاره به نهمین نشست فصلی حزب متبوع خود گفت: در این نشست تاکید شد تا حزب اعتدال و توسعه در جهت شعارهای رییس‌جمهور برنامه‌ریزی کرده و گام بردارد و کلیه کانون‌ها و کمیته‌های تخصصی باید در این زمینه به مطالعه و تحقیق بپردازند و ایده ‌ها و روش‌های مناسب را به کار گیرند.

رمضانعلی سبحانی فر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، با اشاره به نهمین نشست فصلی حزب اعتدال و توسعه، گفت: این نشست روز گذشته ۲۴  شهریور با حضور  دبیرکل حزب دبیران استا‌ن‌ها و کانون‌ها و سازمان‌ها برگزار شد و استان‌ها  گزارش فعالیت خود را ارائه دادند.

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه ادامه داد: دبیرکل، معاون سیاسی و دبیران کانون‌ها و سازمان‌ها  مطالبی را در زمینه شرایط و مسائل روز کشور و جامعه بین‌المللی مطرح کردند و همچنین به مسائل اقتصادی و مشکلات پیش‌رو و تاکید بر رونق اقتصادی  و اشتغال و توجه به مطالبات مردم در انتخابات پرداختند.

وی با بیان اینکه در این نشست تاکید شد حزب اعتدال و توسعه در جهت شعارهای رییس‌جمهور برنامه‌ریزی کرده و گام بردارد، افزود: کلیه کانون‌ها و کمیته‌های تخصصی باید در این زمینه به مطالعه و تحقیق بپردازند و ایده ‌ها و روش‌های مناسب را به کار گیرند و مشی اعتدال را که دیدگاه دولت و رییس‌جمهور است در دستور کار خود داشته باشند.

سبحانی‌فر از جمله مباحث مورد توجه در نشست اعتدال و توسعه را  توجه به جوانان عنوان کرد و گفت: مقرر شد تا کادرسازی و نیروسازی در دستور کار قرار گیرد و گفتمان اعتدال در جامعه نهادینه شود، لذا در یک دهه گذشته  جامعه  از تندروی‌ها سودی نبرده است  و باید در این زمینه تلاش شود.

اعتدال و توسعه همایش فصلی کادر سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر