کد خبر: 537363 A

خاتمی در جمع خبرنگاران؛

یک عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری گفت: موضوع میانمار و همه پرسی در اقلیم کردستان که در حقیقت ساماندهی یک اسرائیل جدید در منطقه است را در این اجلاس بررسی خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید احمد خاتمی در حاشیه سومین اجلاسیه پنجمین دوره مجلس خبرگان در جمع خبرنگاران درباره مصوبات و لوایح این اجلاس گفت: طرحی دو فوریتی کمیسیون سیاسی و اجتماعی که تبدیل به سه کمیسیون اقتصادی، اجتماعی و سیاسی می‌شود را بررسی می کنیم.

وی افزود: افزایش تعداد اعضای کمیسیون سیاسی و کمیسیون پاسداری از ولایت  و همچنین طرحی از کمیسیون اصل ۱۷۰ و ۱۰۹ نیز آمده است و اگر فرصت شد وارد بحث اصلاح آیین‌نامه انتخابات خبرگان نیز خواهیم شد.

وی ادامه داد:  پنج شنبه نیز زیارت مرقد امام خمینی(ره) به منظور تجدید میثاق با آرمان‌های ایشان و پس از آن دیدار با مقام معظم رهبری انجام خواهد شد.

عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: در آستانه سال تحصیلی جدید حوزه‌ها، دانشگاه‌ها و همچنین هفته دفاع مقدس و  مسائلی که در جهان اسلام می‌گذرد را مورد بحث قرار می دهیم و موضع‌گیری ها سبب هم افزایی خواهد شد و دنیا خواهد فهمید که مجموعه نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه پیروی از اهداف بلند انقلاب اسلامی و امام راحل عظیم‌الشأن و مقام معظم رهبری همصدا هستند.

وی در پایان گفت: موضوع میانمار و همه پرسی در اقلیم کردستان که در حقیقت ساماندهی یک اسرائیل جدید در منطقه است را در این اجلاس بررسی خواهیم کرد.

سید احمد خاتمی عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر