کد خبر: 538105 A

گزارش ایلنا از اختتامیه اجلاس خبرگان می؛

سومین اجلاسیه دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری عصر امروز در ساختمان مجلس شورای اسلامی پایان یافت.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، در حالی سومین اجلاسیه دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری عصر امروز پایان پذیرفت که حجت‌الاسلام و المسلمین قربانعلی دری نجف‌آبادی پیش از قرائت بیانیه‌ پایانی در حال گزارش‌دهی این دور از اجلاسیه مجلس خبرگان بود و بنا به گزارش وی، ۱۶ نفر از اعضای این مجلس، از غایبان این جلسه بودند.

حجت‌الاسلام دری نجف‌آبادی از غیبت بدون دلیل و اعلام قبلی اعضای خبرگان گلایه‌مند بود و از اعضای خبرگان خواست که پیش از غیبت این مساله را به صورت کتبی در اختیار دبیرخانه قرار بدهند.

پس از حجت‌الاسلام دری نجف‌آبادی، آیت‌الله جنتی طی سخنان کوتاهی به تشریح دغدغه‌ها اعضای مجلس خبرگان و نحوه برگزاری این اجلاس پرداخت.

آیت‌الله هاشم هاشم‌زاده هریسی، آیت‌الله مرتضی مقتدایی، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی رییسی، حجت‌الاسلام سیدابراهیم رییسی، محسن اسماعیلی، حجت‌الاسلام بطحایی، حجت‌الاسلام سعیدی، حجت‌الاسلام معلمی و حجت‌الاسلام آل هاشم از جمله کسانی بودند که در مراسم اختتامیه حضور داشتند.

نکته قابل توجه در مراسم اختتامیه غیبت و عدم حضور حجت‌الاسلام سیداحمد علم‌الهدی بود.

پس از پایان رسمی سومین اجلاسیه دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری، اعضای مجلس خبرگان از محل برگزاری اجلاس خارج شدند اما آیت‌الله آملی لاریجانی به همراه دو تن دیگر از اعضای مجلس خبرگان در ساختمان قدیم مجلس باقی ماند و با آنها به گفت‌وگو و رایزنی پرداخت.

مجلس خبرگان رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر