کد خبر: 538774 A

پروانه مافی:

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ما در مجلس به فکر مشکلات و موانع سر راه معلمان و آموزش و پروش هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پروانه مافی در نشستی با معلمان و مربیان هنرستان پاسداران انقلاب اسلامی منطقه 19 اظهار کرد: رفع موانع ، حذف قوانین اضافی، تاکید بر امید و اعتدال حق معلمان است که مقام معظم رهبری و رئیس جمهور به آن تاکید زیادی دارند. ما در مجلس به کار شما مشغول هستیم و به مشکلاتتان توجه می‌کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: من می‌خواهم تبریک بگویم به کسانی که حوزه فنی و حرفه‌ای را انتخاب کردند، به شرطی که مسیرها توسط مسئولین هموار شوند. امروز در دنیا به دنبال کسانی هستند که مهارت دارند و حرفه‌ای را پیش می‌برند. بنابر این دانش آموزانی که فنی و حرفه‌ای میخوانند با این مسیر جهانی همراه هستند. 

این نماینده مجلس گفت: در دنیا به دنبال کسانی هستند که به عنوان تکنسین توانایی های لازم را دارا هستند، فضای کسب و کار برای این افراد فراهم است. حوزه نظری باید به دانش آموزانی که به دنبال علم وماهیت علم هستند داده شود و حوزه فنی و حرفه‌ای به کسانی که دنبال کسب و کار هستند سپرده شود. 

وی ادامه داد: می خواهیم امسال یک پیام را باهم پیش ببریم و آن مسئولیت پذیری نسبت به خودمان است؛ سال آموزشی جدید را با پیام امید و مسئولیت پذیری آغاز کنیم. دانش آموزان گنجی هستند که باید کمکشان کنیم تا درون خود و ویژگی های منحصر به فردشان را کشف کنند. 

عضو فراکسیون امید گفت: ما در مجلس برای هر گونه کمک و درخواستی که لازم باشد قانونی شود و یا از لحاظ نظارتی پیگیری شود، آمادگی داریم. ما و معلمان باید مشکلات اساسی را بشناسیم و حلاجی کنیم و از قوای دیگر بخواهیم کمک لازم را برساند.

پروانه مافی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر