کد خبر: 558402 A

سردار شریف خبر داد:

سخنگوی سپاه پاسداران از حضور فرمانده نیروی هواوفضای سپاه از ساعات اولیه وقوع زلزله کرمانشاه به منظور ایجاد تسهیلات لازم برای انتقال مجروحین به تهران و انتقال تجهیزات لازم به مناطق زلزله‌زده در فرودگاه کرمانشاه خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ رمضان شریف در گفتگویی پیرامون خدمات‌رسانی نیروی هوا فضای سپاه به مجروحان حادثه زلزله استان‌های کرمانشاه و ایلام گفت: در پی وقوع این زلزله و بالا بودن تعداد مجروحان و مصدومین، سردار حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه از همان ساعات اولیه وقوع زلزله به منظور تسریع در روند امدادرسانی و ایجاد تسهیلات لازم برای انتقال مجروحان به بیمارستان‌های تهران و نیز انتقال امکانات مورد نیاز به مناطق زلزله‌زده در فرودگاه کرمانشاه مستقر شد.

وی اضافه کرد: تاکنون پنج فروند هواپیما شامل دو فروند هواپیمای ایلوشین و سه فروند هواپیمای آنتونوف نیروی هواوفضای سپاه نسبت به انتقال مجروحان به تهران و نیز انتقال اقلام و تجهیزات مورد نیاز از جمله دارو به فرودگاه کرمانشاه اقدام کرده‌اند.

سخنگوی سپاه تاکید کرد: سه فروند بالگرد نیروی زمینی سپاه نیز به منظور امدادرسانی و انتقال مجروحان و مصدومان از مناطق زلزله‌زده فرودگاه کرمانشاه در این فرودگاه مستقر و به انجام مأموریت می‌پردازند.

شریف در پایان از ادامه روند امدادرسانی هواپیماها و بالگردهای نیروی هواوفضای سپاه تا مرتفع شدن مشکلات هموطنان زلزله‌زده خبر داد.

سردار شریف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر