کد خبر: 565371 A

بیادی:

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی گفت: پشتوانه نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی رفتار مسوولان است، از این رو تمامی نهادها و دستگاه‌های ما باید در جهت تحقق معیارهای در نظر گرفته شده در این نامه وارد عمل شوند.

حسن بیادی در گفت‌وگو با ایلنا، درباره رویکردهای مقام معظم رهبری در نامه‌شان به جوانان اروپایی درباره شناخت اسلام واقعی از اسلام تکفیری گفت: اصولا یکی از رسالت‌های اصلی رهبران اسلامی، تبیین دین و حفظ و حراست از دین است، از این رو هر جا انحراف و ضعفی مشاهده کنند، باید با آن مقابله کنند؛ روندی که به خوبی در نامه رهبری به جوانان اروپایی به آن استناد شده بود.

وی تاکید کرد: «رهبری در نامه خود به جوانان اروپایی درواقع راه‌های مشخصی را برای روشنگری اذهان آنها ارائه کردند تا آنها با هوشیاری نسبت به تلاش‌هایی که در فرهنگ غرب برای دور کردن‌شان از آموزه‌های یکتاپرستی انجام می‌پذیرد،  تفاوت اسلام واقعی با اسلامی که غرب مبدع آن بوده است را بدانند.

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی خاطرنشان کرد: «جوانان غربی در مقطع فعلی نیازمند روشنگری برای شناخت دین هستند، از این رو رهبری با نگارش این نامه راه‌های جدیدی را برای کشف حقیقت و شناخت بی‌واسطه از دین اسلام به جوانان غربی ارائه کردند.

بیادی درباره چگونگی تبیین این نامه در دستگاه‌های انقلابی ما گفت: پشتوانه این نامه مقام معظم رهبری رفتار مسوولان است، از این رو تمامی نهادها و دستگاه‌های ما باید در جهت تحقق معیارهای در نظر گرفته شده در این نامه وارد عمل شوند. 

وی تصریح کرد: ما باید به رسالت خود در یک جامعه اسلامی به بهترین شکل ممکن عمل کنیم و سازمان‌های مسوول به‌خصوص وزارت خارجه با رویکرد انقلابی در این رابطه تلاش کنند.

حسن بیادی نامه رهبر انقلاب به جوانان غربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر