کد خبر: 576778 A

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با صدور حکمی رضا عسگری را به عنوان فرماندار زنجان منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، پیش از این رسول بیات از مهرماه سال گذشته ۱۳ ماه فرماندار زنجان بود و از اواخر آبان ماه تاکنون نیز بهروز مهدوی سرپرست فرمانداری زنجان را برعهده داشت.

در حکم وزیر کشور آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم زنجان به سمت فرماندار شهرستان زنجان منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاستهای دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای «مدظله العالی» موفق باشید.

به گزارش ایرنا، رضا عسگری دانش آموخته رشته حقوق خصوصی با بیش از سه دهه سابقه کار پیش از انتصاب به عنوان فرماندار زنجان، فرماندار شهرصنعتی البرز در استان قزوین بوده است.

وی چندین سال به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری زنجان و نیز بخشدار مرکزی زنجان در این شهرستان سابقه خدمت داشته است.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ویژه کرج، سرپرست فرمانداری آبیک، بخشدار آبیک، بخشدار مرکزی بویین زهرا، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قزوین و بیش از یک دهه کار رسانه‌ای در ایرنا از جمله دیگر سوابق اجرایی عسگری به شمار می‌رود.

فرماندار زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر