کد خبر: 576996 A

علی‌اکبر کساییان در گفت‌و‌گو با ایلنا:

عضو هیات منصفه دادگاه مطبوعات نظر این هیات در مورد مدیران مسئول خبرگزاری دانشجو، سایت فرهنگ و هنر و سایت الف را اعلام کرد.

علی‌اکبر کساییان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا درباره جلسه امروز دادگاه مطبوعات که در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران که به ریاست قاضی محمدی کشکولی برگزار شد، گفت: در جلسه امروز به پرونده اتهامی نویسنده مطلب و مدیرعامل خبرگزاری دانشجو به اتهام نشر مطالب خلاف واقع رسیدگی شد که پس از توضیحات ارائه شده، هیات منصفه دادگاه مطبوعات غلامرضا خواجه سروی نویسنده مطلب و هادی قاسمی مدیرعامل خبرگزاری دانشجو را به اتفاق آرا مجرم نشناخت.

عضو هیات منصفه دادگاه مطبوعات در رابطه با پرونده سایت فرهنگ و هنر گفت: این پرونده پنج متهم داشت که وکیل شاکی در ابتدا جلسه نسبت به چهار نفر از آن‌ها اعلام رضایت کرد و نفر پنجم مدیر مسیول روزنامه صبا به اتهام نشر اکاذیب با اکثریت آرا مجرم شناخته نشد.

وی در رابطه با پرونده احمد توکلی مدیر سایت الف که با شکایت نعمت‌زاده وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت به دادگاه ارسال شده بود، اظهار کرد: اتهام احمد توکلی مدیر مسئول سایت خبری الف، نشر اکاذیب و توهین بود که بعد از رسیدگی، طبق نظر هیات منصفه مطبوعات، توکلی در هر دو مورد مجرم شناخته نشد.

دادگاه مطبوعات استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر