کد خبر: 577419 A

دادستان عمومی و انقلاب قزوین:

دادستان عمومی انقلاب قزوین گفت: نباید طوری حرف بزنیم و عمل کنیم که وهابیون از ترافیک یک خیابان پیراهن عثمان درست کنند و مردم و نظام را مورد هجمه قرار دهند.

به گزارش ایلنا،  حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در نشست ویژه ستاد پیشگیری و مقابله با جرائم خاص که در سالن جلسات دادسرای مرکز استان برگزارشد، بیان داشت: دادستان‌های شهرستان‌های استان با آمادگی کامل دستورات قانونی و لازم را به ضابطان قضایی داده‌اند از این رو ضابطان قضایی برای اقدام لازم متناسب با شرایط آمادگی کامل دارند.

دادستان عمومی انقلاب قزوین گفت: برخی افراد معاند تلاش می‌کنند با سوء استفاده از مشکلات صنفی و اقتصادی مردم، دست به تخریب اموال مردم یا اموال عمومی بزنند که لازم است مردم آگاه باشند که با چنین اقداماتی بهانه دست دشمنان ندهند.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین با اشاره به برخی تحرکات و سوء استفاده از شور جوانان اضافه کرد: آتش زدن اماکن عمومی و شخصی مردم یکی از اقداماتی است که احتمال آن از قبل می‌رفت، ولی چنین اقدامات تخریبی جز اینکه آب در آسیاب دشمن ریخته شود سودی نخواهد داشت و مردم باید در چهارچوب قانون مطالبات صنفی، اقتصادی و معیشتی خود را از مسئولان بخواهند.

وی افزود: در آغاز اعتراض‌ها شعار‌های مردم در خصوص معیشت، گرانی، تورم و مبارزه با فساد بود که دیدگاه نظام بر این است که مردم دغدغه‌هایی دارند و این دغدغه‌ها باید طرح شود، ولی نباید برای طرح این گلایه و انتقاد از راهکار‌های غیرقانونی و مورد توجه دشمن استفاده شود، نباید کاری کرد که آمریکای خبیث و صهیونیسم جنایتکار که دستش به خون کودکان و زنان و مردان فلسطینی آلوده است، شاد شود.

حجت الاسلام صادقی نیارکی خاطرنشان کرد: نباید طوری حرف بزنیم و عمل کنیم که وهابیون از ترافیک یک خیابان پیراهن عثمان درست کنند و مردم و نظام را مورد هجمه قرار دهند.

وی با اشاره به سوء استفاده برخی از برخورد توأم با رأفت ضابطان قضایی و اظهار تأسف نسبت به این نوع تحرکات اعلام کرد: پلیس و سایر ضابطان دستگاه قضایی با اقتدار حضور دارند و تمام تلاش خود را دارند تا اقدامی غیرقانونی صورت نگیرد و اگر تجمعی نیز اتفاق می‌افتد این تجمع را با ارشاد متفرق می‌کنند تا بهانه به دست نااهلان و نامحرمان انقلاب و دشمنان به کمین نشسته نیفتد.

حجت الاسلام صادقی نیارکی یاداورشد: امیدوارم خواسته‌های مردم و دغدغه‌های خانواده‌ها به خصوص جوانان توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی مورد پیگیری قرارگیرد و در یک اقدام هم افزا و همکاری شایسته گام لازم برای ارتقای سطح زندگی مردم برداشته شود چرا که مردمی که در صحنه‌های مختلف انقلاب حاضر بوده‌اند، شایسته خدمتی بسیار بیشتر از شرایط حاضر هستند.

 

دادستان قزوین اعتراض مردمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر