کد خبر: 578224 A

ساری به ایلنا خبر داد؛

نماینده اصلاح‌طلب مردم اهواز از برگزاری جلساتی با برخی سران عشایر و نخبگان عرب و غیرعرب این شهر به‌منظور بررسی ابعاد ناآرامی‌های اخیر خبر داد و خروجی این جلسات را بسیار مثبت و امیدبخش ارزیابی کرد.

علی ساری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به ناآرامی‌های اخیر در برخی نقاط کشور ازجمله استان خوزستان اعلام کرد: به‌دنبال  ناآرامی‌های چند روز گذشته، از صبح امروز در چندین جلسه با سران عشایر و نخبگان عرب و غیرعرب اهواز گفت‌وگو و مذاکراتی داشتیم که خروجی این جلسات بسیار مثبت و امیدبخش بود.

وی افزود: قطعاً بیان انتقاد نسبت به وضعیت نامساعد معیشتی و اقتصادی و بیان اعتراض در چارچوب قانون حق مسلم مردم بوده و وظیفه دولت و مسئولان است که به این مطالبات توجه کنند.

نماینده اصلاح‌طلب مردم اهواز در مجلس با اشاره به لزوم توجه دولت و مسئولان به مطالبات مردم، بر وظیفه نمایندگان مجلس در انتقال این مطالبات به گوش مسئولان دولت تاکید کرد و گفت: امروز گروه‌های مردمی با برپایی راهپیمایی اقدامات خشونت‌آمیز را محکوم کردند و مردم اهواز نیز راهپیمایی بزرگی برگزار کردند.

ساری در پایان تصریح کرد: خوشبختانه فضای امروز اهواز نسبت به روزهای گذشته آرام‌تر است و امیدواریم هرچه سریع‌تر آرامش به کشور بازگردد.

علی ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر