کد خبر: 407465 A

استاندار در جمع مردم ایرانشهر عنوان کرد:

ایلنا: استاندار سیستان وبلوچستان، کارخانه بافت بلوچ، مجتمع پتروشیمی و کارخانه سیمان سرباز را سه ضلع مثلث تحول، توسعه و اشتغال منطقه دانست.

به گزارش ایلنا از زاهدان، استاندار سیستان وبلوچستان در جریان سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ایرانشهر در جمع مسئولان، معتمدان و مردم این شهرستان در دانشگاه ولایت با اشاره به اقدامات توسعه‌ای  دولت تدبیر و امید در استان اظهار کرد کرد: بافت بلوچ، مجتمع پتروشیمی و کارخانه سیمان سرباز  سه ضلع مثلث تحول ، توسعه  و اشتغال در منطقه هستند که توجه ملی و سرمایه‌گذاران را می‌طلبد.

"علی اوسط هاشمی" با ذکر ظرفیت‌های کشاورزی و اقتصادی این شهرستان بویژه وضعیت کشاورزی مناسب در جلگه چاه‌هاشم گفت: دولت برای رفع مشکل بیکاری جوانان منطقه  با تکیه بر پتانسیل‌های کشاورزی منطقه و راه‌اندازی صنایع تبدیلی و تکمیلی برنامه ریزی کرده است.

هاشمی تصریح کرد: برای رونق اقتصادی خانواده‌ها و صنایع دستی مردم منطقه حمایت ملی نیاز است که می‌طلبد برای صادر کردن صنایع دستی و ایجاد اشتغال اقدام شود.

استاندار سیستان و بلوچستان  با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری  شهرستان ایرانشهر گفت: جاذبه‌های مهم توریستی و تفریحی این شهرستان در هدفگذاری سال 96 به عنوان سال گردشگری استان باید مورد توجه مسئولان محلی قرار بگیرد تا بتوانیم از ظرفیت‌های ملی برای توسعه زیر ساخت‌های این بخش و جذب اعتبارات بیشتر کمک بگیریم.

وی که  وزیر تعاون را در سفر به جنوب استان همراهی می‌کرد از نمایشگاه صنایع دستی و  تولیدهای کشاورزی منطقه نیز بازدید کرد.

اشتغال پتروشیمی صنایع دستی کشاورزی کارخانه سیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر