کد خبر: 565356 A

رئیس جمهور در بد ورود به سیستان وبلوچستان:

دقایقی پیش حسن روحانی رئیس دولت تدبیر وامید در راس هیاتی از دولت دوازدهم وارد سیستان شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا حسن روحانی رئیس جمهوری ایران اسلامی دقایقی پیش وارد سیستان شد و مورد استقبال رسمی مسئولان استانی قرار گرفت.

رئیس‌جمهور در بدو ورود به فرودگاه  زابل و پس از استقبال رسمی مسئولان استان از وی ،گفت: بسیار خوشحالم که در دولت دوازدهم به استان پهناور سیستان و بلوچستان سفر می‌کنم.

وی ضمن تشکر از حضور پرشور مردم سیستان و بلوچستان در انتخابات دوره دوازهم ریاست جمهوری گفت: هدف از سفر به این استان پیگیری برنامه‌هایی است که در سال 93 به مردم قول داده‌ایم.

رئیس جمهور که همزمان با هفته وحدت و در اولین سفر استانی دولت دوازدهم  برای دیداری دو روزه از استان سیستان و بلوچستان وارد این استان شد افزود : اصلی‌ترین دلیل انتخاب استان سیستان و بلوچستان به عنوان اولین مقصد سفرهای استانی ، تشکر از حضور پرشور و چشمگیر مردم این استان در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 است.

روحانی افزود: در این سفر پیگیر روند تحقق برنامه‌ها و وعده‌هایی خواهم بود که در سفر سال 93 به مردم داده شد و همچنین طرح‌ها و برنامه‌هایی نیز در این سفر برای عمران و آبادانی بیش از پیش استان اعلام خواهد شد.

رئیس جمهور در این سفر علاوه بر زابل به زاهدان و چابهار نیز سفر خواهد کرد.

روحانی در چابهار نیز فاز یک اسکله شهید بهشتی را افتتاح خواهدکرد.

روحانی همچنین قرار است مراسم روز 16 آذر -روز دانشجو - را در دانشگاه زاهدان  و در میان دانشجویان و دانشگاهیان این استان برگزار کند.

ایران اسلامی دولت سیستان و بلوچستان فرودگاه حضور پرشور مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر