کد خبر: 104316 A

رئیس سازمان سینمایی:

نباید وضعیت به گونه‌ای باشد که سینماگران دائم دنبال اثبات خود باشند / امیدوارم غم در دل هنرمندان و سینماگران ایرانی خانه نکند / در کنار شما برای همه سختی‌ها آماده هستم.

ایلنا: رئیس سازمان سینمایی معتقد است که نباید وضعیت به گونه‌ای باشد که سینماگران دائم دنبال اثبات خود باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الله ایوبی که در ضیافت شام سینماگران سخن می‌گفت، با اشاره به وضعیت سینمای ایران گفت: بازگشایی خانه سینما را تبریک می‌گویم و از اینکه امروز با انرژی مثبت دور هم جمع شدیم خدا را شاکرم. احساس می‌کنم امروز نسیم بهاری و نوروزی درحال وزیدن است و این نسیم از سینمای ایران آغاز شده است.
وی ادامه داد: امیدوارم این نسیم آغاز بهاری در حرکت برای فردای سینمای کشور باشد. امیدوارم غم در دل هنرمندان و سینماگران ایرانی خانه نکند. امیدوارم با شادکامی برای ساختن سینمای ایران پیش برویم و همه بدانند سینمای ایران سینمای پرافتخار این مرز و بوم است.
ایوبی افزود: امیدوارم هیچگاه نیاز نباشد که سینماگر ایرانی برای اثبات اسلام‌اش دائم شهادتین بخواند. همه می‌دانیم سینمای ایران در سال‌های سخت خدمات فراوانی به کشور کرد و امروز باید قدردانی کنیم.
رئیس سازمان سینمایی گفت: امیدوارم سختی‌ها بگذرد و بعد از این همه ناامیدی انرژی‌های مثبت به ما کمک کنند تا راهی را که آغاز کردیم با همت شما ادامه دهیم و آرامش را به سینمای ایران برگردانیم. با عشق آمدم و در کنار شما برای همه سختی‌ها آماده هستم.

سازمان سینمایی حجت الله ایوبی خانه سینمایی روز ملی سینما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر