کد خبر: 104508 A

همزمان با روز ملی سینما،

احمد میر علایی در روز سینما به دیدار محمدعلی کشاورز، محمدرضا شرف ‌الدین، اصغر شاهوردی، فرید کشن فلاح و شهلا ریاحی رفت.

ایلنا: سیداحمد میرعلایی مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی روز بیست و یک شهریورماه مصادف با روز ملی سینما به نمایندگی از ریاست سازمان سینمایی و اهالی سینمای ایران با حضور در منزل برخی از بزرگان سینمای ایران به تکریم جایگاه آنان پرداخت.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، مدیرعامل فارابی همراه با جعفر گودرزی مشاور اجرایی و مدیر روابط عمومی این بنیاد به مناسب روز ملی سینما به خانه بزرگانی همچون محمدعلی کشاورز، محمدرضا شرف ‌الدین، اصغر شاهوردی، فرید کشن فلاح و شهلا ریاحی رفتند و با اهدای لوح یادبود و هدیه به عیادت از این عزیزان که در بستر بیماری هستند رفتند و با تبریک روز ملی سینما، به تجلیل از این سرمایه‌های راستین هنر این مرز و بوم پرداختند. همچنین به مناسبت تقارن با ایام میلاد حضرت علی بن موسی الرضا(ع) تمام هزینه‌های یک سفر زیارتی مشهد مقدس به همراه یک نفر نیز از سوی بنیاد سینمایی فارابی به این پیشکسوتان دوست داشتنی سینمای ایران اهداء شد. در این دیدار‌ها مهدی احمدی تهیه کننده سینمای ایران نیز حضور داشت.

در لوح یادبود تقدیم شده به این مناسبت چنین آمده است:

هنرمند گران‌سنگ

سینمای ایران بی‌شک وام دار حضور دل انگیز و ماندگار شما عزیز گرانقدر است و درخشش خورشید هنر شما، بالندگی و پویایی هنر این مرز و بوم را تضمین کرده است.

به یمن روز ملی سینما و به پاس‌داشت فعالیت هنری مستمر و موثر حضرتعالی به عنوان یکی از بزرگان عرصه هنر، به نمایندگی از خانواده شریف و نجیب سینمای ایران سپاس خود را تقدیم می‌داریم. امید که سرزمین هنرپرور ایران سالیان سال از برکت حضور پرمهر شما بهره‌مند باشد.

بنیاد سینمایی فارابی میر علایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر