کد خبر: 115389 A

در رونمایی از فیلم نقش نگار؛

ناصر ملک مطیعی، بازیگر سینمای ایران که بیش از دو دهه از سینما دور بود، با حضور در فیلم سینمایی نقش نگار به کارگردانی علط عطشانی به سینما بازگشته است.

ایلنا: مراسم پایانی فیلمبرداری فیلم سینمایی نقش نگار به کارگردانی علیرضا عطشانی شب گذشته(۳ آبان) همراه با تقدیر از ناصر ملک‌مطیعی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی عطشانی(کارگردان فیلم) با تشکر از کسانی که در ساخت این فیلم وی را همراه کردند، گفت: خدا را شاکرم که این افتخار به من داده شد تا بزرگمرد سینمای ایران که سالها دور از سینما بود را به سینمای ایران بازگردانیم. همچنین باید تشکر کنیم از بابک زنجانی که برای ساخت این فیلم مرا کمک کردند.

بابک زنجانی نیز طی سخنان کوتاهی گفت: ما تلاش داریم در سینمای ایران از سینماگران جوان حمایت کنیم و در این میان علی عطشانی از سینماگران پرشور و پرتلاش هستند و خوشحالیم که با ایشان همکاری می‌کنیم.

ناصر ملک‌مطیعی(بازیگر فیلم) نیز طی سخنانی گفت: حضور این همه جمعیت و این اتفاق برای من بسیار خوشایند و غیرمنتظره بود. من در طی این سالها حواسم به سینما بود زیرا سینما برای من یک عشق و معشوقه است. اما نمی‌دانستم که آیا در سن ۸۳ سالگی باز هم من را قبول می‌کند یا نه.

وی ادامه داد: با اتفاق امروز متوجه شدم که معشوق من همچنان مرا قبول دارد و برای این کار از همه دست‌اندرکاران سپاسگزارم. من نماینده نسلی هستم که خیلی از آنها امروز نیستند و با اینکه خود من نیز سالها در سینما نبودم اما محبت زیادی به من شده است به گونه‌ای که اگر هر روز تشکر کنم باز کم است.

ملک‌مطیعی افزود: من دیگر توانی برای کار کردن در سینما ندارم اما زمانی که دوربین فیلمبرداری را می‌بینم خاطرات برای من زنده می‌شود. من در سینما هرگز دنبال فخرفروشی نبوده‌ام بلکه سینما برای من عشق است. عشقی که برای آن کار کردم و هر چند اشتباهاتی داشتم اما مردم با بزرگواری از این اشتباهات گذشتند.

در این مراسم افرادی همچون بابک زنجانی، حسین هدایتی، محمد رویانیان، امیر جعفری، هوشنگ گلمکانی، عبداله اسکندری، تورج اصلانی، علی عطشانی، رضا ناجی، ناصر ملک‌مطیعی، محسن محسنی‌نسب، مسعود پاکدل و محمود دینی حضور داشتند. اجرای برنامه را علی ضیاء برعهده داشت و در پایان مراسم بسیاری از سینماگران از بابک زنجانی خواستند که با آنها عکس یادگاری بگیرد و وی نیز آن را پذیرفت.

در فیلم نقش نگار که به تهیه کنندگی و کارگردانی علی عطشانی ساخته شده است، بازیگرانی همچون بهرام رادان، الهه حصارکی، آتیلا پسیانی، گوهر خیراندیش، رضا ناجی و سعید چنگیزیان بازی کرده‌اند.

بابک زنجانی به گفته خودش دارای بیش از ۷۰ شرکت ازجمله شرکت هولدینگ توسعه سورینت قشم، " اولین بانک سرمایه گذاری اسلامی "(به انگلیسی: First Islamic Investment Bank) در مالزی، سهامدار شرکت هواپیمایی انور ترکیه، مؤسسه مالی اعتباری در امارات و بانک ارزش تاجیکستان است. او همچنین شرکت‌هایی در دوبی، ترکیه و تاجیکستان دارد. در یکی از قطعنامه‌های تحریم اتحادیه اروپا که از او اسم برده شده ۱۵ شرکت منتسب به او نام ثبت شده است. زنجانی همچنین مالک و رییس هیات مدیره باشگاه فوتبال راه‌آهن است. وی رئیس هیئت مدیره هواپیمایی قشم است.

علی عطشانی بابک زنجانی ناصر ملک مطیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر