کد خبر: 115642 A

کیوان کثیریان با ۱۱۸ رای، کامران ملکی با ۱۰۲ رای، علی علایی با ۹۵ رای، زهرا مشتاق با ۹۱رای، طهماسب صلح‌جو با ۷۴ رای، جواد طوسی با ۷۴ رای و سحر عصرآزاد با ۵۶ رای به عنوان اعضائ هیات مدیره جدید انجمن منتقدان سینمایی معرفی شدند.

ایلنا: مجمع عمومی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران دره‌مان نوبت نخست با تعداد بی‌سابقه حضور ۱۶۹ نفر از اعضا تشکیل و شورای مرکزی جدید انجمن منتقدان انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در این مجمع تعداد نامزد‌ها هم بی‌سابقه بود و ۲۵ نامزد که عموماً از نویسندگان و منتقدان پرسابقه بودند با هم به رقابت پرداختند.

در پایان شمارش آرا که بیش از دو ساعت به طول انجامید، کیوان کثیریان با ۱۱۸ رای، رتبه اول را به خود اختصاص داد.

کامران ملکی با ۱۰۲ رای، علی علایی با ۹۵ رای، زهرا مشتاق با ۹۱رای، طهماسب صلح جو با ۷۴ رای، جواد طوسی با ۷۴ رای و سحر عصرآزاد با ۵۶ رای دوم تا هفتم شدند و به مدت دوسال به عضویت شورای مرکزی انجمن منتقدان در آمدند.

جعفر گودرزی با ۴۹رای و آنتونیا شرکاء با ۴۸ رای به عنوان دو عضو علی البدل شورای مرکزی انتخاب شدند.

در بخش بازرسی نیز اسماعیل میهن دوست با ۸۳ رای به عنوان بازرس انجمن انتخاب شد، امیر فرض الهی نیز با ۳۰ رای بازرس علی البدل انجمن شد.

شاهین امین، ذبیح الله رحمانی، شاپور عظیمی، مازیار فکری ارشاد، سعید قطبی‌زاده، ‌امیر پوریا، بهمن عبدالهی، خسرو نقیبی و رضا کاظمی رتبه‌های بعدی را به خود اختصاص دادند.

حامد مظفری، علیرضا غفاری، فهمیه غنی‌نژاد، جمیله دارالشفایی، حسین گیتی، ‌مسعود بهارلو و نسیم نجفی سایر نامزدهای شورای مرکزی انجمن منتقدان بودند.

علیرضا باذل و همایون خسروی دهکردی نیز در بخش بازرسی نامزد بودند. در نخستین جلسه شورای مرکزی جدید، رئیس و سایر مسئولیت‌ها شورای مرکزی انتخاب تعیین خواهد شد.

انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر