کد خبر: 116183 A

در بخش گفت‌وگوی ماه این شماره از ۲۴ هم بهروز افخمی و مانی حقیقی درباره‌ی مناقشات اخیرشان به‌خصوص درباره‌ی اعتبار جشنواره‌های سینمایی مناظره کرده‌اند.

ایلنا: نوزدهمین شماره‌ی مجله‌ی ۲۴(شماره‌ی پیاپی ۴۵) با مجموعه مطالبی درباره‌ی فیلم‌های روی پرده‌ی سینمای ایران منتشر شد.

به گزارش ایلنا، گفت‌وگو با رامبد جوان و سام قریبیان به بهانه‌ی نمایش گناهکاران و گفت‌وگو با فرهاد اصلانی به مناسب اکران به خاطر پونهمهم‌ترین مطالب این بخشاز مجله است.

در صفحات سینمای ایران شماره‌ی جدید مجله‌ی ۲۴ علاوه بر مرور اخبار، چهره‌ها و بازیگران ماه، پرونده‌ای با عنوان «آیا سینماگران دهه‌ی ۶۰ افول کرده‌اند؟» منتشر شده که در آن میزگردی با حضور خسرو دهقان، هوشنگ گلمکانی و مسعود فراستی درباره‌ی همین موضوع به چشم می‌خورد.

در بخش گفت‌وگوی ماه این شماره از ۲۴ هم بهروز افخمی و مانی حقیقی درباره‌ی مناقشات اخیرشان به‌خصوص درباره‌ی اعتبار جشنواره‌های سینمایی مناظره کرده‌اند.

تصویر روی جلد شماره‌ی آبان ماه به مناسبت همین مطالب به طرحی گرافیکی باپرتره‌هایی از رامبد جوان، فرهاد اصلانی، بهروز افخمی، مانی حقیقی، هوشنگ گلمکانی، خسرو دهقان و مسعود فراستی اختصاص یافته است.

در بخش سینمای دنیای این شماره پرونده‌ای برای فیلم ماد منتشر شده که گفت‌وگو با جف نیکولز و متیو مک‌کانهی مهم‌ترین مطالب آن است.

در این بخش از مجله به بهانه‌ی پایان برکینگ بدگزارشی درباره‌ی این سریال پرمخاطب به چشم می‌خورد.

گفت‌وگو با پیمان قاسم‌خانی و سروش صحت درباره‌ی سریال پژمان و گفت‌وگو با کیانوش عیاری درباره‌ی اولین فیلمش، تنوره‌ی دیو، هم در بخش‌های تلویزیون و کارگاه منتشر شده است.

مرور یک سکانس از فیلم نجات سرباز رایان و بازنگری فیلم دختر رایان هم از مطالب بخش نوستالژی شماره‌ی آبان‌ماه مجله‌ی۲۴ است.

در بخش «اشیاء از آنچه در فیلم‌ها می‌بینید به شما نزدیک‌ترند!» هم یادداشت‌هایی درباره‌ی چند چتر مشهور تاریخ سینما منتشر شده است.

ماهنامه24
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر