کد خبر: 118616 A

از ابتدای سال ۹۲ تاکنون؛

مجوزهای صادر شده برای بازی‌های ایرانی(۳۷ بازی) مربوط به فروردین تا اوایل آبان ماه ۹۲ بوده و شامل ۲۶ عنوان بازی بزرگ، پنج عنوان بازی موبایل و ۱۱ عنوان بازی آنلاین ایرانی است.

ایلنا: معاونت نظارت و ارزشیابی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اعلام کرد که از ابتدای سالجاری تاکنون ۳۷ عنوان بازی ایرانی مجوز نشر و توزیع را دریافت کرده است.

به گزارش ایلنا، مجوزهای صادر شده برای بازی‌های ایرانی(۳۷ بازی) مربوط به فروردین تا اوایل آبان ماه ۹۲ بوده و شامل ۲۶ عنوان بازی بزرگ، پنج عنوان بازی موبایل و ۱۱ عنوان بازی آنلاین ایرانی است.

بازی‌های رایانه‌ای «بابکان(دره عناصر گمشده)» با سبک استراتژی، «تیک تاک» با سبک آرکید، «جادوگر دیوانه» با سبک آرکید، «ماجراهای مپل(کیف مدرسه)» با سبک سکو بازی و آرکید، «استاد سرآشپز» با سبک مسابقه‌ای، «فاتحان» با سبک اکشن اول شخص، «قلقلیا» با سبک مدیریت و آرکید، «آب‌های آبی» با سبک مدیریت و «قلعه ملعه» با سبک استراتژی، از جمله بازی‌هایی است که مجوز ساخت دریافت کرده‌اند.

همچنین براساس این گزارش و فارغ از بازی‌های ایرانی تعداد یکهزار و ۴۳ عنوان بازی خارجی در قالب سبک‌های مختلف از ابتدای امسال تاکنون مجوز دریافت کرده است.

بنیاد ملی بازیهای رایانه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر