کد خبر: 118619 A

بهمن اردلان با ۸۲ رای، بهمن حیدری با ۸۰ رای، یداله نجفی با ۶۳ رای، سیدمازیار شیخ محبوبی با ۶۰ رای، نظام‌الدین کیایی با ۵۸ رای و محمدرضا دلپاک با ۵۰ رای برای دوسال به عضویت شورای مرکزی انجمن صدای سینما درآمدند.

ایلنا: مجمع عمومی انجمن صدای سینمای ایران دره‌مان نوبت نخست با حضور ۱۲۴ نفر از اعضا تشکیل و شورای مرکزی جدید انجمن صدا انتخاب شدند.

به گزارش ایلنا؛ پس از گزارش عملکرد شورای مرکزی و بازرس و با انتخاب محسن روشن به عنوان رئیس جلسه انتخابات برگزارشد و در ادامه با شمارش آرا محمود سماک باشی با ۹۶ رای، رتبه اول را به خود اختصاص داد.

بهمن اردلان با ۸۲ رای، بهمن حیدری با ۸۰ رای، یداله نجفی با ۶۳ رای، سیدمازیار شیخ محبوبی با ۶۰ رای، نظام الدین کیایی با ۵۸ رای و محمدرضا دلپاک با ۵۰ رای دوم تا هفتم شدند و به مدت دوسال به عضویت شورای مرکزی انجمن صدای سینمای ایران در آمدند.

سیدمحمود موسوی‌نژاد با ۴۵رای، ناصر انتظاری با ۴۵ رای و آرش قاسمی با ۴۰به عنوان سه عضو علی البدل شورای مرکزی انتخاب شدند.

در بخش بازرسی نیز حسن زاهدی با ۴۹ رای به عنوان بازرس اصلی و علی اصغر میرزایی نیز با ۳۴ رای بازرس علی البدل انجمن برگزیده شدند.

انجمن صدابرداران سینمای ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر