کد خبر: 119679 A

بنیامین می‌گوید: من یک خواننده‌ام و بازیگر نیستم. به نظرم همه چیز تا الان کاملاً حرفه‌اى و سطح بالا اتفاق افتاده و بعد از این نتیجه رو به سرنوشت سپردم که اگه برام خوبه بشه و اگه خوب نیست برام اتفاق هم نیفته.

ایلنا: خواننده آلبوم «۸۵ و ۸۸» ضمن تائید خبر احتمال حضورش در نقش اصلی فیلم جدید داریوش مهرجویی، قطعیت حضورش در این پروژه را مستلزم نظر نهایی کارگردان این فیلم دانست.

به گزارش ایلنا، بنیامین بهادری در این باره گفت: برنامه‌اى براى حضور در سینما نداشتم. یکى از دوستانم که در پروژه اشباح حضور دارد مرا براى نقشى به آقاى کارگردان معرفى کرده و پس از دیدن عکس‌هایم از من دعوت شد و بعد از یک ملاقات بسیار آموزنده آقاى مهرجویى خواستند براى تست کمى در اختیارشان باشم، با افتخار پذیرفتم. به هر حال اتودهایى از من پیش ایشان هست و تصمیم اولیه را جناب مهرجویى مى‌گیرند.

وی درباره پیش شرط کارگردان و لزم دادن تست گفت: اتفاقا من استقبال کردم. خیلی‌ها فکر می‌کردند که من قبول نمی‌کنم و حتی از این پیش شرط دلخور می‌شوم. ولی راستش از اینکه در مقابل یک استاد سینما امتحان پس دادم، حس خوبی دارم. به هر حال من یک خواننده‌ام و بازیگر نیستم. به نظرم همه چیز تا الان کاملاً حرفه‌اى و سطح بالا اتفاق افتاده و بعد از این نتیجه رو به سرنوشت سپردم که اگه برام خوبه بشه و اگه خوب نیست برام اتفاق هم نیفته. مهم دو ساعت برخورد با داریوش مهرجویى بود که از دو واحد تخصصى دانشگاه هم پر بار‌تر بود.

مهرجویی؛ روز گذشته درباره حضور این خواننده پاپ گفته بود: هنوز حضور بنیامین بهادری در «اشباح» قطعی نشده است. به هر حال ما برای نقش‌های فیلم سعی می‌کنیم بهترین گزینه‌ها را بررسی و انتخاب کنیم. بنیامین هم یکی از گزینه‌های ما بوده است که ازش خواهش کردم بیاید و تست بدهد. خوشبختانه ایشان هم استقبال کرد. نقشی که باید توسط بنیامین ایفا شود نقشی است که به لحاظ قیافه باید به دیگر بازیگران فیلم بخورد برای همین وجه ظاهری در انتخاب بازیگر این نقش، مهم است. البته شغل این نقش خوانندگی نیست یعنی ربطی ندارد به شغل حرفه‌ای بنیامین.

حضور مهتاب کرامتی، حسن معجونی و مهدی سلطانی در فیلم «اشباح» تاکنون قطعی شده است. محمود کلاری نیز به عنوان فیلمبردار و نظام الدین کیایی به عنوان صدا بردار در این فیلم حضور خواهند داشت.

«اشباح» یک ملودارم اجتماعی است کة فیلمنامه‌اش توسط داریوش مهرجویی نوشته شده و جهانگیر کوثری تهیه کنندگی آن را برعهده دارد.

تازه‌ترین فیلم داریوش مهرجویی در هفته‌های آینده وارد مرحله فیلمبرداری می‌شود.

داریوش مهرجویی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر