کد خبر: 119730 A

تاکنون ۲ قسمت از شاهگوش توسط شرکت تصویر گستر پاسارگاد، روانه شبکه نمایش خانگی شده است و قسمت سوم هم بعد از ایام عزاداری دهه اول محرم، توزیع می‌شود.

ایلنا: پیوستن بازیگران صاحب نام به شاهگوش ادامه دارد. بنا به اعلام کمپین رسانه‌ای شاهگوش، چند روز بعد از اینکه رضاکیانیان، شاهگوشی شد؛ هانیه توسلی هم به این سریال شبکه نمایش خانگی پیوست.

به گزارش ایلنا، توسلی که در جشنواره فیلم فجر پارسال برای بازی در فیلم دهلیز، سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن را شکار کرده بود برای اولین بار با داود میرباقری همکاری کرد. او در شاهگوش، نقش محبوبه، همسر سرگرد اسد خفته ملقب به شاهگوش(فرهاد اصلانی) را دارد. بدین ترتیب زوج اصلانی و توسلی، برای بار سوم بعد از فیلم‌های خصوصی و به خاطر پونه این بار در شاهگوش در برابر هم قرار گرفتند. توسلی در لوکیشن خانه خفته که در حوالی میدان قیام تهران قرار داشت، جلوی دوربین رفت تا اسم او هم به لیست بلند بالای بازیگران شاهگوش اضافه شود.

تاکنون ۲ قسمت از شاهگوش توسط شرکت تصویر گستر پاسارگاد، روانه شبکه نمایش خانگی شده است و قسمت سوم هم بعد از ایام عزاداری دهه اول محرم، توزیع می‌شود.

در سریال شاهگوش که توسط سید محمد امامی و مهران برومند، تهیه کنندگی آن را برعهده دارند، بازیگران کاربلد و متنوعی مانند فرهاد اصلانی، اکبرعبدی، محسن تنابنده، مرجانه گلچین، طناز طباطبایی، حمیدرضا آذرنگ، هادی کاظمی، شهرام حقیقت دوست، احمد مهران فر، رضا کیانیان، الهام پاوه‌نژاد، سیروس گرجستانی، حامد میرباقری، علیرضا جعفری و… بازی می‌کنند که حالا نام هانیه توسلی هم به آن‌ها اضافه شده است. بازیگر بعدی که شاهگوشی می‌شود چه کسی است؟ باید صبر کرد و دید. صبری که مطمئنا طولانی نخواهد بود.

سریال شاهگوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر