کد خبر: 122947 A

فیلم «مروارید» ساخته سیروس حسن‌پور که سابقه حضور در جشنواره‌های جیفونی(ایتالیا)، فیوجی(ایتالیا)، تامیل نادو(هند)، هیروشیما(ژاپن) و ریو(برزیل) را دارد، در بخش ویژه «صدای طبیعت» این رویداد معتبر سینمای کودک به نمایش درمی‌آید.

ایلنا: فیلم سینمایی «مروارید» به کارگردانی سیروس حسن‌پور در سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان «اولو» به نمایش درآمد.

به گزارش ایلنا، فیلم «مروارید» ساخته سیروس حسن‌پور که سابقه حضور در جشنواره‌های جیفونی(ایتالیا)، فیوجی(ایتالیا)، تامیل نادو(هند)، هیروشیما(ژاپن) و ریو(برزیل) را دارد، در بخش ویژه «صدای طبیعت» این رویداد معتبر سینمای کودک به نمایش درمی‌آید.

این فیلم که از محصولات بنیاد سینمایی فارابی است؛ در بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان جوایز ویژه یونیسف(صندوق جهانی حمایت از کودکان) و ویژه «محمدالدوره» را به خود اختصاص داده بود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «شیر تو شیر» داستان فضل الله است که هنگام زایمان همسرش را از دست می‌دهد. بچه او تنها شیر آدمیزاد می‌خورد و همین اتفاق سرآغاز ماجراهای این فیلم در یک روستا است.

سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان «اولو» از ۲۷ آبان ماه در کشور اتریش آغاز شده و تا ۳ آذر ماه سال جاری ادامه دارد.

فیلم مروارید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر